IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th May 2006, 18:27
eklektica eklektica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 16
По подразбиране Масажите и целулита

някой да ни каже на мен и mim@ има ли ефект от масажите има ефект аз съм на мнение,че има ефект,но след 15-те процедури трябва да се поддържа и 100% ефект от 15 процедури не вярвам да има.Жената при която мисля да правя масажите ми обясни,че ефект ще има и то голям при положение,че съм слаба не съм раждала и т.н.т
и моля някой да каже който е ходил дали има ефект,защото съм чела доста по въпроса и знам,че голяма част от спасението от целулит е масажа,защото тези гадни буци трябва да се разбият ,а идва лято и всички се опитваме максимално да се отървем от портокаловата кожа


извинявам се,но в опита си да пусна мнение пуснах тема
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2006, 00:35
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Аз съм ходила и има ефект от масажите, но най-добре е да се комбинират подводни масажи (тангентор - това е метод за разбиване на целулит, който деиства много по-дълбоко от ръчния масаж) + антицелулитен ръчен масаж + антицелулитни маски + вендузи.
И само едно от тези неща да правиш пак ще има ефект, но аз правих и 4те и беше много бърз и трае. Сега ходя само да се поддържам. Не мога да кажа че целулита ми изчезна напълно, но намаля знчително и кожата ми се изглади.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd July 2006, 21:20
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

преди да си направя липосукция имах много целулит появи се за месец-два,много бързо цялата станах на буци имах много дълбоки дупки,казваха,че е невъзможно да се оправя само с масаж.Но аз бях упорита ходих през ден в продължение на два месеца и спазвах хранителен режим и целулита почти се махна.А и да не забравя не си супувайте скъпи кремове,аз преди се мажех само с тях и почти нямаше ефект.Купете си прост термогел български,няма по-ефикасно нещо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th July 2006, 08:08
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

а би ли споделила каквъв е този термо гел, защото и аз искам нещо подобно с което да се мажа преди фитнес за по-бързо изпотяване на проблемните зони?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th July 2006, 11:47
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
преди да си направя липосукция имах много целулит появи се за месец-два,много бързо цялата станах на буци имах много дълбоки дупки,казваха,че е невъзможно да се оправя само с масаж.Но аз бях упорита ходих през ден в продължение на два месеца и спазвах хранителен режим и целулита почти се махна.А и да не забравя не си супувайте скъпи кремове,аз преди се мажех само с тях и почти нямаше ефект.Купете си прост термогел български,няма по-ефикасно нещо
само информативно...колко би ми струвала горе долу липосукция от глезени до колене..и колко на цели крака...имам 6-7 кг за сваляне,но...знам,че само с диети и спорт няма да е същото,а не искам и грам целулит по себе си..
А за гела...не знам какъв използваш, но аз съм доволна от обикновеното масажно антицелулитно масло на ИКАРОВ - само спазвайте инструкиите за масаж и си отделяйте малко повече време
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th July 2006, 11:50
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Момичета, някоя от вас да е ползвала антицелулитния крем на Регал, една моя позната ми го похвали и каза, че е на народни цени, ама аз да питам за още мнения и впечатления
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th July 2006, 12:04
marlene marlene не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 89
По подразбиране

За регал не знам но антицелулитня гел на Дева е много добър. Но трябва да се ползва редовно, сутрин и вечер. След месец и половина - два има видим ефект. И други марки съм ползвала, доста скъпи, Vishy и Roc, и мога да ви кажа че Девата по нищо не им отстъпва.
__________________
Libert
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th July 2006, 12:09
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Хехех и аз так съм чувала, че само заради марката струват луди пари, пък ефект същия и по-зле от тези българските, които са за по 5лв, ще взема аз да си купя
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th July 2006, 13:16
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

за липосукцията виж в форум пластични просто е трудно да ти отговоря при всеки лекар е различно.

А за термогела струва някъде към 8 лева и е нанякаква пловдивска фирма наистина при мен и мои приятелки имаше страхотен ефект ,а съчетан с маслото на икароф е супер комбинация
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th July 2006, 10:23
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране Re: Масажите и целулита

колко струва това удоволствие?[/quote]

Аз където ходя антицелулитния масаж е 30 мин и стружа 15 лв, като в тази цена е включен и антицелулитен масаж с вендузи, ако платите 10 на куп единия е безплатен. Тоест излиза по 13.50лв
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Масажитецелулита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:46.