IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd January 2009, 14:31
sky_eye sky_eye не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 5
По подразбиране Дарина Кръстинова

Здравейте,
Имам белег на лицето и бих искала консултация с д-р Дарина Кръстинова, чета че някои от вас са се срещали с нея и имат доста знания в трудния път, който се опитвам и аз да извървя.
Писах и на мейла на клиниката във Франция, но не отговаря, ако някой може да ме посъветва към кого да се обърна, бих била признателна.
Поздрави на всички и честита нова 2009 година
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd January 2009, 20:45
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Д-р Кръстинова е в момента в България.
Би могла да попиташ в "Токуда" за консултация при нея.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd January 2009, 21:32
sky_eye sky_eye не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Мерси за бързия отговор, още в понеделник отивам да проверя
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th January 2009, 18:58
sky_eye sky_eye не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 5
По подразбиране

От началото на годината ми казаха, че вече не е в България. Казаха ми също така, че първо се взима час за доктор Славчев след 3-4 месеца и той те препраща по свое решение с час към д-р Кръстинова като се предполага, че тя ще е в България пак за Великден някъде. Ако на някой друг му трябва информацията я писах, да не се мотка
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th January 2009, 15:55
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky_eye
От началото на годината ми казаха, че вече не е в България. Казаха ми също така, че първо се взима час за доктор Славчев след 3-4 месеца и той те препраща по свое решение с час към д-р Кръстинова като се предполага, че тя ще е в България пак за Великден някъде. Ако на някой друг му трябва информацията я писах, да не се мотка
Не е много честно. Защо да трябва да минаваш първо при доктор Славчев? Или май искат кажат, че той също е човек........ и душа носи..........и той пари трябва да изкарва..................
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th January 2009, 16:09
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

За кой Славчев става реч?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th January 2009, 17:00
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Радослав Славчев. Работи в Токуда.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2009, 18:46
sky_eye sky_eye не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 5
По подразбиране Посещение при д-р Славчев

Здравейте,
бях на консултация при д-р Славчев, който беше доста любезен и ми обясни как стоят нещата, от което аз останах с впечатление, че е нещо като наследник на Дарина Кръстинова в Бг, дали някой се е оперирал при него или има някаква информация за него да сподели.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th March 2009, 21:42
Nacheva Nacheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Д-р Радослав Славчев – началник отделение „Лицево-челюстна и пластична хирургия”

Завършил е МУ-Пловдив през 1987 г. Първата си специалност „Стоматология” получава през 1990 г. в МУ-София. През 2000 г. получава втората си специалност лицево-челюстна и пластична хирургия отново в МУ-София. От 1987 г. до 2005 г. преминава през множество специализации в страната и чужбина :
- 1987 г. „Клиника по лицево-челюстна хирургия” към ВМА
- 1990 г. „Клиника по пластична и рекунструктивна хирургия” МА
- 1994 г.сектор лицево-челюстна хирургия към „Клиника по неврохирургия” Пирогов
- 1999 – 2000 г. Франция, Париж специализация по пластична, реконструктивна и краниофациална хирургия
- 2000 г. Австрия, Инсбрук Университетска болница – специализация по лицево-челюстна, реконструктивна хирургия
- 2002-2005 специализация по пластична, реконструктивна и краниофациална хирургия

Първата му работа като специалист е по разпределение в здравния участък в с. Ягода, Стара Загора, от 1987-1989 г. От 1989 до 2000 г. трупа опит в Катедрата по обща оперативна хирургия в „Тракийски университет” - Ст. Загора. Непосредствено преди постъпването си в МБАЛ „Токуда Болница София” е работил като завеждащ сектор по лицево-челюстна хирургия към клиниката по неврохирургия към „Тракийски университет”.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th June 2009, 01:25
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране ринопластика

Някой правил ли си е ринопластика при Славчев или Кръстинова? Какви са цените там?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаринаКръстинова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:12.