IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th September 2007, 12:00
galq171080 galq171080 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 3
По подразбиране целулит

Здравейте,аз съм на 26 години,висока съм 155 и тежа 50 кг.Бих искала да отслабна и затова си купих ел карнитин.Казахами че в комбинация с кардио давал чудесни резултати.Ползвам велоергометър.Въпросът ми е дали това ще ми помогне и за целулита.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th September 2007, 13:41
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

ако отслабнеш много, освен че няма да заличиш целулита ами напротив има вероятност да стане още по зле положението.Храни се и тренирай така, че да не загубваш много мускулчета а мазнинки, като обърнеш съотношението мускули :мазнинки в полза на мускулите тогава няма да имаш целулит или ако си предраположена ще намали видимо, а колкото до л-карнетина не приемам нямам преки впечатления.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th September 2007, 16:39
MotherfuckingPrincess MotherfuckingPrincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Nova Zagora
Мнения: 5
Изпратете съобщение чрез ICQ до MotherfuckingPrincess
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
ако отслабнеш много, освен че няма да заличиш целулита ами напротив има вероятност да стане още по зле положението.Храни се и тренирай така, че да не загубваш много мускулчета а мазнинки, като обърнеш рейтинга мускули :мазнинки в полза на мускулите тогава няма да имаш целулит или ако си предраположена ще намали видимо, а колкото до л-карнетина не приемам нямам преки впечатления.
Kaк става това "обръщане на рейтинга"?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th September 2007, 21:29
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

май не съм се изразила правилно, имам впредвид съотношението мускули:мазнини,а не рейтинг,явно съм си мислила за английкият превод от "rate" -съотношение
Happy?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th September 2007, 13:15
MotherfuckingPrincess MotherfuckingPrincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Nova Zagora
Мнения: 5
Изпратете съобщение чрез ICQ до MotherfuckingPrincess
По подразбиране

Very Happy
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th September 2007, 05:31
galq171080 galq171080 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Проблемът ми е ,че тялото ми е твърде мускулесто.А никак не ми отива на височината.Затова не искам да увеличавам мускулната маса.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th September 2007, 07:49
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Защо всички момичета се страхуват от мускули, това е за предпочитане, пред слаби безформени тела с друсащи се меса.На плажа е пълно с такива девойки, но както и да е.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th September 2007, 08:24
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Защо всички момичета се страхуват от мускули, това е за предпочитане, пред слаби безформени тела с друсащи се меса.
Ето това е въпросът, който най-често (си) задавам!!!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th September 2007, 04:38
galq171080 galq171080 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Nelina_02,благодаря ти много.Ще опитам и ще видя дали има резултат.Но можеш ли да ми кажеш как точно се хранеше.И специално сутрин
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th September 2007, 13:43
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

За хранене е класическото избягване на мазно, пържено, сладко, хляб, тесто и тнт. Не съм сигурна обаче дали е подходяща НВД или по-скоро диета с ниски мазнини, тук да се изкажат по-компетентни моля. Лично аз имах начален стадии на целулит поради наследствена обремененост плюс неглижиране на упражненията за задник. Отървах се с правилно хранене (в моя случай умерено НВД), много пот в залата и то предимно клекове, напади, мъртва тяга и всички други гадости за задни части. Също така пия много вода - 2 литра/ден.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.