IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2005, 15:12
Berserker Berserker не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 5
По подразбиране pomo6t

zdraveite
pri men se polu4i ne6to stranno...naposleduk ne6to imam problem s jelanieto za sex.napravo se 4udq kakvo mi stava!?zabelqzah i 4e malko po trudno si go vdigam.taka sum ve4e po4ti vtora sedmica.
kakvo mi e naznam ne mi se hodi po jeni i ne rukobludstavam i nqmam osobenno jelanie,a tova e stranno za men.po princip pone vednuj na den se usamotqvam kogato nqmam jenka okolo men.a sega ot 5-6 dni....
znam 4e mnogo ot vas 6te se smeqt no tova e seriozen vupros i neestetveno sustoqnie za men!!kajete ne6to ako do o6te edna sedmica ne se opravq 6te si vzema tribestan pone toi deistva no smqtam tova da bude kraina mqrka.
mejdu drugoto treniram ,po4ivam si dostatu4no,qm normalno...nevijdam kude e pri4inata.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd February 2005, 18:56
Ина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: pomo6t

Цитирай:
Първоначално написано от Berserker
zdraveite
pri men se polu4i ne6to stranno...naposleduk ne6to imam problem s jelanieto za sex.napravo se 4udq kakvo mi stava!?zabelqzah i 4e malko po trudno si go vdigam.taka sum ve4e po4ti vtora sedmica.
kakvo mi e naznam ne mi se hodi po jeni i ne rukobludstavam i nqmam osobenno jelanie,a tova e stranno za men.po princip pone vednuj na den se usamotqvam kogato nqmam jenka okolo men.a sega ot 5-6 dni....
znam 4e mnogo ot vas 6te se smeqt no tova e seriozen vupros i neestetveno sustoqnie za men!!kajete ne6to ako do o6te edna sedmica ne se opravq 6te si vzema tribestan pone toi deistva no smqtam tova da bude kraina mqrka.
mejdu drugoto treniram ,po4ivam si dostatu4no,qm normalno...nevijdam kude e pri4inata.
Това към темите за красота ли спада??
Най-вероятно те хваща климакса,а срещу природата не се рита.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2005, 22:12
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не мисля че някой може да ти даде отговор, поради простата причина че не те познава. Нито физическото ти състояние, нито начина на живот, нито психическото ти рановесие.

Сексуалноста е нещо толкова дълбоко, че даже и професионалистите не могат да се изкажат категорично по повечето въпроси.

Всичко това разбира се няма да ми попречи да си дам мнението :P
А именно: единствената причина която аз виждам е монотонноста, еднообразният живот, това че нищо интересно не се случва... нещо от сорта евентуално.

Ако е така то е нормално да ти се убие желанието. Добави към това и зимата, все пак си има някакво значение. Лятото хвърчат хормони, феромони....а сега най-много някой сопол да прехвърчи
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th February 2005, 00:45
Berserker Berserker не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 5
По подразбиране

ta az tuko 6to navur6ih 20 godini!!! kakuv klimas kakvi filmi mi razpravqte.istinata e 4e naistina sega sum malko psihi4eski izto6ten no i predi sum bil v takova polovenie i sum nqmal problemi.a sega vi govorq za po4ti pulna lipsa na jelanie,za spravka kogato sum psihi4eski umoren se skusvam ot sex za osvobojdavane na stresa.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: pomo6t
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:16.