IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st September 2008, 20:40
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Защо бързаш веднага да прибегнеш до изрязване? Пробва ли първо с избелващи препарати и пак с медикаменти за белези? И моите белези потъмняха малко но до другия сезон се оправят като цялата кожа. Аз имам доста по тялото си и както ти изчезва тена с времето по кожата така се получава и по белезите. Пробвай първо с нещо не толкова агресивно. Има вариянт и с химически пилинг. Все пак няма и година от операцията ти!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st September 2008, 23:05
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

ами аз не знам за никакви избелващи продукти.а и много силно се съмнявам да ми избледнеят белезите защото аз още на втория месец без да искам ги опеках няколко пати в солариума. а можеш ли да да ме светнеш по въпроса!
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st September 2008, 23:17
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз имам пигментни петна по лицето и в домашни условия но вечер ги мажа или с лимонов сок прясно изцеден или с избелващ крем за петна. С такива е пълно в аптеките. Петното което най-много ме дразни не изчезва, но пък други такива от слънцето много успешно изсветляват. При използването на такива препарати обаче е ясно че ще ходиш на солариум само с белези намазани с висок фактор и отгоре с лепенка за рани по плътна. На плаж аз ползвах в повечето случаи Зерадерм ултра, но не винаги. Все пак не са се пигментирали много разрезите ми. Ако избелващи кремове не ти помогнат за период примерно от два месеца, можеш да отидеш в козметично студио където правят химически пилинги (почти на всякъде вече) и да поискаш вместо да ти третират лицето например да го направите на белезите. След процедурата кожата лещо се излющва, много е важно да е много внимателно пък дори и върху белези. Нищо агресивно не е подходящо за чиято и да било кожа, особенно ако ти е по-тънка (моята е прозрачна почти).
Опитай с това и тогава се захващай да си причиняваш болка и нови белези. Изчакай най-добре до другото лято. Лично аз съм забелязала че белезите избеляват като другата кожа така че не съм сигурна за какво пигментиране точно говориш. Пък и време си трябва за всичко. С предпазните мазила и лепенки от солариума ще имаш бели ивици, както аз цялото лято, така че не съм сигурна изобщо в това че не трябва да си печем разрезите. То ако е така аз изобщо не трябва да ходя на плаж защото незнам кое да пазя повече.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st September 2008, 23:21
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Сега прочетох пак поста ти и видях че си писала че на 2 месеца си свършила тая беля, е аз и по-рано. Веднъж се мажа, а друг път нямам време и нито слагах лепенки нито се мажех. Прати ми мейл и ще ти пратя снимки само на белезите си дето ги пекох доста това лято. Аз съм немърлива относно взимането на лекарства и използването на козметика. Все нещо забравям и пропускам!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белези
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:29.