IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th November 2013, 17:32
Yolanta Yolanta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 5
Question Наскоро оперирали се при д-р А.Тонев

Реших да създам тази тема, за да могат да бъдат споделени нови мнения на хора, които скоро са били оперирани от Тонев. Информацията би била полезна и на хора, на които им предстои такава операция, както и на тези,които още се колебаят дали той е подходящият лекар за тях. Благодаря на всички участници!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th November 2013, 17:34
Yolanta Yolanta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте на всички! От известно време чета форума, следя мнения и най-сетне реших и аз да се включа. Ще споделя, че не харесвам носа си повече от 10 години, в училище бях системно подигравана и това се превърна в голям комплекс. Сега съм на 26 години и съм твърдо решена да отстраня този товар от психиката си. Четейки многобройните разкази тук разбрах, че неуспешната операция носи голяма болка и разочарование, за което наистина съчувствам на всички неудовлетворени!!! Стана ми ясно, че преди човек да се впусне в подобно приключение трябва да чете много, да се информира и да кореспондира както с хора с опит от подобна интервенция, така и с хора,които са още в самото начало, като мен. Впечатленията ми от форума са, че за всички лекари има както положителни, така и отрицателни мнения...Това е доооста объркващо Аз лично съм се насочила към д-р А. Тонев. Много бих се радвала да чуя отзиви от хора, които скоро са се оперирали при него. Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НаскороопериралисеприТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.