IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th November 2013, 22:17
girly_angel girly_angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране Моля за съвет!

Здравейте. Искам да попитам знаете ли някой хирург за ринопластика, чиято такса за операция да не е 3000-4000 лева, а по-нормална 1000-1500 примерно? Имам чувството,че всеки един иска да изръси максимално хората, които искат да се оперират. Ако имате наблюдения от някой хирург, работещ с нормални цени, бих се радвала да го споделите . Ходих при доктор Йорданов на консултация, но ми каза, че не би ме оперирал, защото съм на 19 години.Също искам да попитам има ли оперирани на тази възраст или по малки? Има ли израстване на хрущяла след това? Благодаря предварително, очаквам мнения
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th November 2013, 23:25
Yolanta Yolanta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравей!
Аз обмислям евентуална операция при д-р А.Тонев, чиято цена по моя информация е 2 800лв. Аз съм чела, че лица над 18г са подходящи за тази интервенция.. Би ли описала по подробно какво ти каза доктора?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th November 2013, 23:50
girly_angel girly_angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей Др. Йорданов, когото много уважавам, ми каза че съм малка за операция и рискът резултатът да не е този който искам се увеличава от минимални проценти до 20% заради това, че черепът и костната система се развивала до 21години Аз искам само изпилване на гърбичката и мисля, че той искаше да ми каже че може да има ефект както при счупването на нос- двойно израстване на хрущяла след интервенцията, заради върастта.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th November 2013, 06:33
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yolanta Виж мнението
Здравей!
Аз обмислям евентуална операция при д-р А.Тонев, чиято цена по моя информация е 2 800лв. Аз съм чела, че лица над 18г са подходящи за тази интервенция.. Би ли описала по подробно какво ти каза доктора?
Tонев не ти го препоръ4вам изобщо!Правих си при него носа и гърдите и резултата беше ужасен.Вярно 4е ми махна гърбицата,но се сдобих с по-широк и с виснала колумела нос,а гърдите ми ги сложи направо под мишниците.И двете му творения трябваше да поправям излезе ми двойно и тройно,не прави грешка да си даваш парите на този.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th November 2013, 12:55
Yolanta Yolanta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от girly_angel Виж мнението
Здравей Др. Йорданов, когото много уважавам, ми каза че съм малка за операция и рискът резултатът да не е този който искам се увеличава от минимални проценти до 20% заради това, че черепът и костната система се развивала до 21години Аз искам само изпилване на гърбичката и мисля, че той искаше да ми каже че може да има ефект както при счупването на нос- двойно израстване на хрущяла след интервенцията, заради върастта.
консултирай се с друг лекар, може за добро да е, че те е върнал!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th November 2013, 20:25
girly_angel girly_angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yolanta Виж мнението
консултирай се с друг лекар, може за добро да е, че те е върнал!
Може и така да е, просто исках да попитам и други хора дали са си правили на тази възраст и има лош резултат в последствие. Аз вярвам че няма да има но все пак доктора ме наплаши малко
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:19.