IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 31st January 2011, 20:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Операцията от херния вече за пластична ли се брои? :
Хернията - не, абдоминопластиката обаче - аха.
Предполагам, че ринопластиката се води "изправяне на ностна преграда"? Що се крият тези ми ти звезди не ми е ясно, като че ли ние от Марс падаме...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 1st February 2011, 16:26
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Да, хернията си е нормална операция, докато абдоминопластиката се прави най-вече на раждали жени, на които разтегнатата по време на бременността кожа не се е прибрала и виси.
Това е много неприятно, особено ако си на плажа.

Иначе изправянето на носна преграда е септопластика - пипа се само носната преграда с медицинска цел. Гърбиците, хрущялите и изобщо цялата естетика по носа е ринопластика.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 2nd February 2014, 01:14
vanitysinner vanitysinner не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Не си давайте парите на този човек. Може да е най-добрия за гърди, но не и за ринопластика. Това което исках е да скъси дължината на моя нос, а той ми го стесни... Никога не съм имала забележка за своя анфас, не харесвам профилът си. Това е основното, заради което отидох, но не се промени след операцията. ДА, носът ми една идея по-хубав от преди, не съм грозна (никога не съм и била), но не е по-къс.... както бе изричното ми желание... смятам да посетя най-добрия в България, въпреки голямото чакане при него -проф. Джамбазов.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 2nd February 2014, 16:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Трябваше да разпиташ за този доктор и какво може в ринопластиката преди да решиш да му се довериш. Той никога не е бил известен със добри резултати при корекция на носове ! Колко пари ти взе ако не е тайна ? При Джамабазов също няма нищо сигурно и при него много хора са чакали дълго дълго, за да получат един окепазен нос, а други са доволни ! Всичко е индивидуално, макар и да се забелязва някаква тенденция за проблеми с увиснали колумели в последно време !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприИльоСтоянов4500лв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.