IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th April 2006, 23:06
raindrop raindrop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране брадичка, устни, нос - пропорции

Здравейте

Моят проблем е, че имам продълговато лице, остра, дълга, ясно изразена брадичка, правилен, но дълъг нос, и много малки и тънки устни (нещо в стил Селин Дион, Дженифър Анистън, Нина Николина, Ашли Симпсън).
Какво е най-добре да направя, за да внеса малко повече баланс в чертите на лицето си?
Не зам дали в България се прави операция за намаляване и скъсяване на брадичката, тя май включва и работа по цялата челюст. Знам, че се прави моделиране на брадичка, но това обикновено включва поставяне на имплант в случаите, в които брадичката не е достатъчно добре развита. А какви са вариантите за случаи като моя?
Освен това, мисля, че ако пипна брадичката, то неминуемо ще трябва да пипна и носа, защото те са абсолютно пропорционални в момента - дълга брадичка, дълъг нос, но просто лицето ми изглежда много грубо, чертите ми са остри.
Също си мислех и за увеличаване на устните, но се притеснявам, че разстоянието между горната ми устна и носа ми съвсем ще се скъси (то и сега е доста малко), а и не искам да заприличам на Теди Велинова. От друга страна ако увелича долната си устна, ще се намали разстоянието между нея и началото на брадичката ми, което би било хубаво.
Какво мислите вие по въпроса, какво е най-доброто, което мога да направя в случая?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th April 2006, 08:32
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране Re: брадичка, устни, нос - пропорции

Цитирай:
Първоначално написано от raindrop
Какво мислите вие по въпроса, какво е най-доброто, което мога да направя в случая?
Да постнеш една твоя снимка,за да видим за какво става въпрос.Може да се окаже,че съвсем не е зле и просто си въобразяваш.Или с правилно поставен грим да се получи идеално.А ако не-тук има момичета,които са си правили доста корекции и сигурно ще ти дадат съвет.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th April 2006, 11:26
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Здравей...какъв е проблема при теб? аз също искам да променя овал на лице, но не ми е много ясно как...ако искаш естетичен съвет, ще се радвам да помогна...аз съм критична, но няма да те засегна...ако искаш, пусни снимка.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th April 2006, 14:19
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Ще те учудя с моя отговор, ама единствените професионалисти, които са наясно с пропорциите на лицето и черепа, са ортодонтите(онези стоматолози, които се занимават с изправянето на зъбите, просто казано). На тях им влиза в работата да разчертават рентгенови снимки, да мерят и сравняват пропорции и ъгли. Необходим ти е екип от хирург и ортодонт - само че не знам, кого да ти препоръчам. Не се оперирай "на око".
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: брадичкаустниноспропорции
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:59.