IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th March 2013, 22:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с теб!

И за ревизиите и за специалистите.

Мисля, че Кийри, както и всички ние с многото неуспешни ревизии, по-скоро се страхуваме от елемента на шанс, късмет, риск и пр, от колкото от липсата на специалисти.

Защото специално на твоя хирург, който е свършил страхотна работа върху твоя нос... Съм виждала една реконструктивна ринопластика на една известна Лондонска персона, която наистина от злоупотреба с коката й се беше пропаднал буквално носът.. Еми не ми хареса след риното. Значи един и същи специалист според факторите има различни резултати..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th March 2013, 22:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Явно е че има някакви фактори които определят дали една операция ще е успешна или не. Всъщност за коя говориш за Danniella Westbrook и Tara Palmer-Tomkinson ли ?
И при двете резултата е задоволителен но виж носа на Пийт Бърнс , там работата е перфектна, но май операциите са били повече от 5

П/с сега се сещам за носа на Дженифър Анистън , до колкото знам и тя има операция на носа, но ето че и там не е свършена идеална работа, а предполагам че тя няма материални проблеми и може да си позволи най добрия хирург
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 11th March 2013 на 22:32
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th March 2013, 22:31
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Аз преди една година се оперирах при великия Енчев и носа ми повярвайте ми изглежда като на тези авганистанки за които говорите само дето мъжа ми не ми го е причинил лично а просто си платихме др Енчев да го направи. Вчера се върнахме от Истанбул с моя мъж и доктора при който бяхме слава богу ни даде големи надежди без да увърта без да ми разправя че не дава никакви гаранции както навсякъде в София където ходихме те между другото само това приказваха. Ще се наложи присаждане на хрущял но доктора е на почти 90% сигурен че ще му стигне материяла от носа и все пак трябва да сме благодарни на др Енчев че е оставил все пак нещичко.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th March 2013, 22:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

За Тара говорих, но носът на другата ме потресе!

Съмнявам се, че някой в този форум има проблем с наркотиците и би се стигнало до там...


То като се замисля, за изходното положение и на двете, резултатите им са повече от добри..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th March 2013, 22:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Аз преди една година се оперирах при великия Енчев и носа ми повярвайте ми изглежда като на тези авганистанки за които говорите само дето мъжа ми не ми го е причинил лично а просто си платихме др Енчев да го направи. Вчера се върнахме от Истанбул с моя мъж и доктора при който бяхме слава богу ни даде големи надежди без да увърта без да ми разправя че не дава никакви гаранции както навсякъде в София където ходихме те между другото само това приказваха. Ще се наложи присаждане на хрущял но доктора е на почти 90% сигурен че ще му стигне материяла от носа и все пак трябва да сме благодарни на др Енчев че е оставил все пак нещичко.
При кой в Истамбул ходи?

Аз скоро имам консултация с един от тях.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th March 2013, 22:36
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На Тара не е чак толкова лош

__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th March 2013, 22:53
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ние имахме консултация с Авшар аз се ориентирах към него заради инструментите с които работи. В клиниката ми казаха че няма да има чупене длета и други такива инструменти а за мен е много важно това заради ужасния белег на върха на носа ми естествено благодарение отново на др Енчев кожата там е много тънка и от едно по сериозно напъване може да се скъса .Той мъжа ми непрекъснато се шегува че съм била на мисия в Авганистан а не на пластична операция.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th March 2013, 23:00
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Nells а ти при кой доктор в Истанбул ще ходиш аз бях писала и на Емре но те изобщо не ми отговориха При Авшар такава цена ни обявиха че направо ни се изправиха косите ама вече няма на къде
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th March 2013, 23:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз скоро имам при Мухамет Дилбер. Имам Април месец и при Илхан. С имейл няма да стане - и аз писах, не отговарят изобщо. Обаждах се на телефоните - бъкел английски не говорят. Става само с познат турчин, който да се обади да запази.

За Авшар нямам мнение. Но за мен винаги на първо място е бил човешкия фактор, не се влиая от инструментариум.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th March 2013, 23:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ти наведнъж ли си ги организирала консултациите или трябва да пътуваш няколко пъти а относно за човек там който да превежда и да те ориентира е изключително важно ние без този човек който ни води там 3 дни и ни превеждаше всичко на доктора направо бяхме за никаде. Моята операция ще е на 1 април ако се науча някога все пак да пускам снимки ще ви пратя след операцията ще пусна и творението на Енчев да видите за какво става въпрос.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Реконструктивнаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:21.