IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 1st September 2013, 17:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това последното, което мога да направя, ако и то не помогне вече съм се отчаял тотално !

Отче наш, Който си на небесата!
Да се свети Твоето име,
да дойде Твоето Царство,
да бъде Твоята воля,
както на небето, тъй и на земята;
помогни на специалистите от този сайт и им покажи верният път,
нека открият проблема с аватарите и бързо да го решат.

Защото Твое е царството и силата, и славата
на Отца и Сина и Светия Дух,
сега и винаги и во веки-веков. Амин!



Проблема с датата на раждане не е във това, че не може да с променя, а във това, че ако е регистрираш във форума и нищо не въвеждаш, тя ти стои винаги на 1970г. и ако не го видиш някой може да си помисли, че това ти е реалната дата. Аз така това го видях доста след, като се бях регистрирал. Това обаче не е голям проблем. За нереалните коментари не съм сигурен дали е бъг или е умишлено, защото много често съм виждал такива на рекламните статии, а има логика да го правят това умишлено, за да отварят повече хора тези статии.

Конкретно за проблема с аватарите се разрових и видях, кой е производителя на тази платформа на сайта и форума - vBulletin 3.8.7
Ясно е, че при проблеми със този софтуер те трябва да се обърнат за съдействие към производителя. Но въпроса е дали софтуера на този сайт - tialoto.bg е лицензиран, защото много добре знам българите как обичат - ако може без пари, най-добре.

Може и вече да са го направили, аз това няма как да го знам. Ето го сайта и линк към страница за въпроси за различни проблеми със софтуера - http://www.vbulletin.com/forum/forum...roubleshooting

Ето подобен проблем, който открих в търсачката на сайта - http://www.vbulletin.com/forum/forum...0066-safe-mode

Разгледах най новата версия на този софтуер - http://www.vbulletin.com/overview/ , която е много по яка, но те надали ще искат да я сменят, а и трябва да се плаща и хора, които да я инсталират.

Все пак има и нова версия ъпгрейд до vBulletin 3.8.8 , която е бета версия, но скоро май ще я пуснат официално, тъй като се тества от април и май вече ще я пускат, но няма точна дата. Този ъпгрейд до 3.8.8 може и да реши проблема, а и ще е по добре, като цяло за форума.

Не знам с какво друго мога да помогна, но трябва да го решите този проблем, че много мацки искат да си покажат новите банцки на аватара и от това нещо форума само печели със повече красота и сексапил
Отговори с цитат
  #42  
Стар 4th September 2013, 10:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Явно има някой,който се занимава с форума,защото за пореден път виждам изтрити постове,ако не са на латиница.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 4th September 2013, 11:29
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Явно има някой,който се занимава с форума,защото за пореден път виждам изтрити постове,ако не са на латиница.
Дори има изтрита тема ...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th September 2013, 12:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Дори има изтрита тема ...
Ааааааааа,да.Имаше някакъв потребител дето беше напускал някакви чуждоезични глупости ,хахаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th September 2013, 13:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Щом и молитвите не помогнаха, то вече изгубих надежда, че ще решите този проблем ! Ако може поне да ми го премахнете аватара, да нямам никакъв, пак ще е нещо. В този форум - http://www.vbulletin.org/forum/index.php , също може да потърсите помощ.

На всичкото отгоре явно има различия в софтуера за различните профили, защото видях, че Мариса си е сменила датата на раждане, а при мен, за да я сменя ми иска да въвеждам град и то да избирам от списък в който са само български градове, а ако някои живее в чужбина или не иска да си показва тази информация.

ЕДИТ:
Сега направих опит и въведох град, но пак не можах да си променя датата на раждане, излиза същата празна страница, както и при опит за качване на аватар.

Софтуера ви е тотално сбъркан, стегнете се и си го оправете, защото форумът ви е много важен, в него хората обсъждат и взимат много важни и съдбоносни решения. Аз дори нямам опция за получаване на лични съобщения на имейл, а други потребители имат такава опция.

http://img690.imageshack.us/img690/2687/ig5c.png

Последно редактирано от Pufpaf : 11th September 2013 на 13:19
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th September 2013, 11:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аз все се надявам, че ще се оправят нещата ... а дано ... летните отпуски свършват вече ...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th September 2013, 14:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз спрях с надеждите,смисъл няма.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 25th September 2013, 16:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Как вървят поправките, сигурно съвсем скоро приключвате, но го пазите в тайна и искате да ни изненадате Вярно то имаше една поговорка - "Бързата работа, срам за майстора" и за кво да бързате, боли ве фара, че някой не можел да си смени аватара

Последно редактирано от Pufpaf : 25th September 2013 на 16:13
Отговори с цитат
  #49  
Стар 25th September 2013, 18:36
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Как вървят поправките, сигурно съвсем скоро приключвате, но го пазите в тайна и искате да ни изненадате Вярно то имаше една поговорка - "Бързата работа, срам за майстора" и за кво да бързате, боли ве фара, че някой не можел да си смени аватара
Да вземат да го предложат като надомна работа
белким се получи нещо
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th October 2013, 15:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Да вземат да го предложат като надомна работа
белким се получи нещо
А, подкрепям!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоТialoto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.