IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th May 2007, 14:26
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране Бузи и брадичка

Здравейте! Прегледах много теми от форума, но не срещнах сходен на моя проблем- имам кръгли, детски бузи и месеста брадичка, която сякаш има целулит (не са трапчинки).
Интересува ме дали е възможна някаква операция и кой лекар можете да препоръчате.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th May 2007, 14:37
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

разгледай някоя страница за пластична хирургия.google ще ти изкара такива.аз лично не сам срещала сходен на твоя проблем но предполагам че би могло да се направи нещо и по този въпрос.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th May 2007, 14:53
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

И на мен ми звучи лесно, защото няма чупене на кости. Но в гугъла засега откривам само слагане на имплантанти, а моят проблем е точно наобратно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th May 2007, 14:58
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

И аз имам същият проблем след като свалих почти 45кг, мисля че можеш да си направиш липосукция на брадичката, и на бузите може но за тях май в БГ никoй не практикува, имаче оформят скули но според мен на много бuзесто лице първо трябва да се контурира с лицева липосукция и после скули иначе ще изглежда човек като релефна географска карта.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th May 2007, 15:00
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

аз бях намерила едно online списание в което можеха да се отправят въпроси към пластичен хирург. пробвай az-jenata ili eva,не съм много сигурна каде беше.най - добре естесвено е да отидеш на косултация ако си решила да предприемеш нещо.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th May 2007, 00:00
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

За бузи не знам, но знам, че се прави ''изсмукване'' на брадичка, процедурата не е много скъпа и остава съвсем малък белег, а след два дни или нещо такова можеш даже пак да се върнеш на работа...не помня за колко време ми казваха, че била операцията, но нещо ми се върти в главата опт порядъка на час и половина - два...Вече не знам, ако има нужда и от прибиране на кожа И аз се интересувам от инфо, ако някой го е правил това
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th May 2007, 01:10
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

точно с кожата ми е проблема.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th May 2007, 08:32
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Има начин,

липосукция на брадичка се прави в Александровска болница. На мен ми предстои точно такава интервенция... Тук прочетох нещо за час и половина, което ме размисли, според мен не е толкова дълга процедурата. Ако има нужда от събиране на кожата, доктора ще прецени, но аз говорих на форума с един пластичен хирург, който ми каза, че това се прави по метода на фейс лифтинг, и ако си много млада няма да се навият, освен, разбира се, ако ти не искаш
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th June 2007, 17:54
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

Може и да се наложи да режат кожа, след като ми изсмучат брадичката. Звучи логично, след като няма да има какво да я изпълва.

Благодаря ви за съветите!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th June 2007, 19:15
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

По принцип слагат стегната превръзка и кожата сама залепва след определено време. Ако се отстранява кожа директно под брадичката, белегът е голям и не е красив. Увиснала кожа на брадичката се обтяга по метода на долния лифтинг, с разрези около ушите.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бузибрадичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:10.