IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th June 2007, 19:58
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Сега прочетох за кожата,

на мен доктора ми каза, че ако няма достатъчно материал за смучене, щял да ми опъне кожата на брадичката... Това със белега е много притеснително Обаче, красутата иска жертви Що се отнася до липосукцията - много лесно и бързо - в Александровска. Друг е въпроса, че моя доктор нещо се прави на храстче, и не взима конкретно становище по въпроса какво точно ще ми се случи на операцията - можело да маха ама ако нямало мазнина, нищо нямало да стане. Питам аз - защо да ги ям жабетата, тогава??? Ще видим, ще пиша после! Успехи с твоите бузи и брадичка!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th June 2008, 14:39
bari2 bari2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 77
По подразбиране

и мен ме интересува за липосукцията на бузките.Преи мен съвсем мало трябва да се изтегли и ме интересува къде и колко горе долу ще струва
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th June 2008, 16:26
miho681 miho681 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Четох тук там във форума за липосукция на лице.Съществува апарат наречен Фараон нещо си, който бива използван от Ники Георгиев и Скин Системс.Цената е около 2000 лева, като след процедурата/операцията ефекта се вижда почти веднага.Има и друг по-евтин метод, чийто резултат след известно време дава резултат- цената е кам 600 лева.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th June 2008, 16:31
miho681 miho681 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miho681
Четох тук там във форума за липосукция на лице.Съществува апарат наречен Фараон нещо си, който бива използван от Ники Георгиев и Скин Системс.Цената е около 2000 лева, като след процедурата/операцията ефекта се вижда почти веднага.Има и друг по-евтин метод, чийто резултат след известно време дава резултат- цената е кам 600 лева.
Добре как да си коригирам поста-направих няколко неточности в изказа, защото бързах, а в този форум няма бутон "редактиране" или нещо от сорта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бузибрадичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.