IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th September 2004, 17:27
ЕлЕал ЕлЕал не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2004
Мнения: 8
По подразбиране Неестествено бял цвят на кожата на цялото тяло?

Не знам може да е генетично,но изключително много ме дразни.Ако е генетика ок нищо не може да се направи,но аз си мисля че е някакъв проблем,ако някои от вас се сеща с какво може да ми помогне да каже!
Мислех че е от липса на витамини и неправилно хранене но определено се убедих че не е от това.
Сигурно и със солариум може да се подобри състоянието,но ако е проблем предпочитам да разбера какъв е и да го реша и да не бързам с такива алтернативи!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th September 2004, 10:20
Joya_
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Защо не идеш на кожен лекар? Поне ще знаеш дали е проблем, а солариумите не са много полезни, макар че и слънцето напоследък не е много полезно, пробвай с автобронзант за да видиш дали въобше ще се харесаш с по тъмна кожа само внимаваи че стават на петна понякога ако не се размаже равномерно
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th April 2005, 13:17
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Спокойно тази година бялата кожа е кралицата .Жени с бели лица не само че са модерни,но и излъчват аристократизъм дано съм те разведрила малко,хехехехе
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th April 2005, 17:04
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Жени с бели лица не само че са модерни,но и излъчват аристократизъм дано съм те разведрила малко,хехехехе
само да не е като циганките - само лицето да е бяло :P
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st April 2005, 08:40
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еее,то тогава главата би била ,като "отрязана"
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st April 2005, 13:09
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране Re: Неестествено бял цвят на кожата на цялото тяло?

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от ЕлЕал
Не знам може да е генетично,но изключително много ме дразни.Ако е генетика ок нищо не може да се направи,но аз си мисля че е някакъв проблем,ако някои от вас се сеща с какво може да ми помогне да каже!
Мислех че е от липса на витамини и неправилно хранене но определено се убедих че не е от това.
Сигурно и със солариум може да се подобри състоянието,но ако е проблем предпочитам да разбера какъв е и да го реша и да не бързам с такива алтернативи!
Ето това, миличка, ти е проблема. МИСЛИШ, че има проблем. А то няма Има хора със всякакви кожи, мойта примерно е жълтеникава (честно) Поне натам бие, де. Не съм като китаец, но зимата не ставам съвсем бяла. Като бях малка хората все питаха баба дали съм болна от жълтеница . Аз живеех при баба и дядо, щото нашите по чужбина...и като се върнеха майка ми и тя ми е гледала очите дали са жълти. Така че, споко. Всичко е въпрос на ген. Не се притеснявай. Просто се усмихвай повече и туй то. Поздрави!
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неестественобялцвятнакожатанацялототяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:53.