IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th February 2008, 10:18
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Е, това е доста неприятно... Защо никой пластиен хирург не го споменава преди операцията? К
ак така имаш гърбица, изпилва се и после пак се появява. Това е ужасно. Ако и на мен ми се случи, може и да получа някое психическо разстройство... не вярвам да го понеса...
Sibi, ти втора операция ли ще правиш?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th February 2008, 10:30
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Извинявам се за двойния пост, обаче липсва редактиращото бутонче. :S

Сетих се да питам - кой ти гарантира, че след повторно изпилване на гърбицата, няма да се получи пак такова калциране на костите? Не е ли прекалено рисковано?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th February 2008, 10:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами май няма гаранции, че няма да се получи пак. Но пък изпилването не е толкова травмиращо като чупенето, така че сигурно вероятността е по-малка.
И да, ще си правя втора операция, но не заради калцирането. Или поне не основно заради него.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th February 2008, 11:00
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Ахам... явно разликата е в чупенето...
Успех ти пожелавам с втората операция и дано всичко се получи много добре!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th February 2008, 12:15
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Не никой не може да ти даде гаранция ,че няма да се калцира коста и никой не е и виновен просто късмет ..Дано ние сме щастливци и нямаме ама то калциране може май и след година да стане или повече някъде бях чела ..но сега нека мислим по позитивно
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th February 2008, 14:25
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Лично аз не съм виждала след ринопластика да се образува допълнително кост като ръбче в областта на счупването, но това е просто лично мнение. На какво могат да се дължат ръбчетата след ринопластика? Може би на костен ръб в линията на счупване, или на реакция на периоста, за което вече споменах. Тук ще добавя малко обяснения. Всяка кост е обвита от плътна ципа, наречена периост (както бананът е обвит в кора). Дълбокият слой на периоста е богат на клетки, които при счупване на костта се активират и произвеждат костно вещество, за да споят счупеното. При активиране клетките на периоста се размножават, увеличава се броят на съдовете в това място, което води до това, че периостът се удебелява. Може би това е нещото, което се напипва. Ако е така, след окончателното моделиране на костта подуването трябва да спадне (а това става за около 1 година).
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th February 2008, 14:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Ди, твоите думи съвпадат с тези, на д-р Тонев. И той ми каза, че тези ръбчета, които напипвам са тази реакция и трябва да се резорбират от самосебе си до една година. Каза ми, че моят нос, за нос на 4 месеца е идеален и не мога и да мечтая за по-добро(наистина е много хубав, само твзи миниатюрни ръбове ме тормозят, макар и да не се виждат много )
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th February 2008, 14:38
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ди понеже видях ,че писа тук мога ли да те помоля да ми дадеш малко инфо за Outline ако искаш на лични или за всички да ясно в темата за устни ..интересува ме хубав ли е ,траен ли е и дали е добър избор ?Извинявам се на всички ,че се намесих тук с устни ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #29  
Стар 16th February 2008, 23:00
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

моля за информация-мисля,че със спадането на носа ,ми се появява малка гърбица на мястото на старата и леко казано съм психясала,до вчера нищо не забелязвах,а днес,като,че ли го намирам малко по-спаднал под бившата гърбица и като,че ли ми се привижда нещо ...като гърбица,сега,като си плъзна пръстта по нослето,и като,че ли не е равномерно гладко,моля ви да ми кажете това нормално ли е?или трябва да изчакам още доста,преди да се тревожа,но много си харесвам формата,като цяло,и не искам да ходя на повторна процедура.......
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th February 2008, 23:02
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

снимах се в профил,и не си личи,само аз го усещам,и моят мтж след подробен оглед,като,че ли и той надуши нещо такова....ох,дано да се заблуждавам от това постоянно зяпане в огледалото!и вярно ли е,че имало някакъв мехлем за разнасяне на такива калцирани изненадки?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закалцирането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:30.