IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 17th June 2008, 15:03
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236427
паролата е 1120
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th June 2008, 15:09
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fizzy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236427
паролата е 1120
Ох, незнам...мое лично мнение си е, но смятам, че така си хубава...отива ти и ти е чар... Не съм сигурна дали сама ще се харесаш с друга форма...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th June 2008, 15:22
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

според мен носа ти е добре като цяло за формата на лицето.мисля че това което може да се пипне е гърбичката но по-къс нос мисля че няма да ти стои..евентуално леко да се повдигне върха - ама лекичко
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th June 2008, 20:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Махането на гърбицата означава чупене (няма дастане с пилене като гледам), съответно и преместване на страничните кости, за да не остане широк носът. Не ми е ясно как така ще си без гипс Хубаво си помисли, преди да му дадеш тия пари . . .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th June 2008, 22:42
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Според мен това са доста пари за такава операция. Аз не бих ги дала, а също и не бих му се доверила. Не, че я омаловажавам като интервенция, напротив, но все пак.... Това е лично мнение и не ангажирам никого с него. Все пак всеки преценява сам за себе си
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th June 2008, 23:05
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

много симпатично и красиво момиче си, fizzy! добре правиш, че проучваш. Аз ще ти кажа само "на прехвалени ягоди с голяма кошница не ходи" и както някой от форума беше казал за пластичните хирурзи "те всички са учили по три семесъра Омайване на пациентките".......
Проучи изцяло пазара (у нас) и тогава си реши. не бързай за това.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th June 2008, 23:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, проучи пазара и непременно виж носовете, които Стоянов направи в "Пълна промяна", ако още ги има в сайта на предаването. Всичките бяха с доста увиснали върхове
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th June 2008, 08:21
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Това,че взема толкова много пари не дава гаранция на никой,че резултата ще е перфектен.просто рекламата и това,че работи в София явно са се отразили доста върху цената.Винаги ще има хора,които ще предпочетат един по-известен и познат им хирург да ги оперира независимо колко ще дадат.Но по мое мнение има такива,които не всеки знае,вземат под хиляда лв.и пак си вършат добре работата.Всичко е личен избор и преценка!Успех,независимо към кого ще се насочиш,Fizzy!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th June 2008, 08:56
Kashaya Kashaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Аз платих 2100 лв. премахнаха ми гърбицата,скъсиха ми носа и ми прибраха ноздрите....освен това се наложи да остана по дълго в болницата която е като малък санаториум и те обслужват по стаите....безкрайно любезни...в "Каспела" Пловдив при Тонев....За сега съм доволна от резултата....а и странното е че нямам почти никакви синини....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th June 2008, 09:00
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Благодаря много на всички за отговорите Аз определено се размислих за операция при Ильо Стоянов, за Николай Георгиев още се чудя, утре съм пак на консултация при него и ще видим каква цифра ще ми обяви, но май няма да е много различна от тази на Стоянов... Много сте прави за това, че попринцип някакъв друг нос може и да не ми стои добре на лицето, аз затова искам съвсем малко да се промени, не искам някаква драстична промяна... Започнах да се замислям дали да не ида при някой хирург, който работи със здравната каса, до колкото прочетох тук операциите така излизат много евтино. Преди го отхвърлих като идея, защото си мислех, че е цената за сметка на качеството, но реално аз не мисля че съм няква супер притенциозна, не искам перфектния нос, просто малко по-малък и без гърбица, което може би всеки един хирург може да го направи...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприИльоСтоянов4500лв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:12.