IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th June 2008, 09:45
Kashaya Kashaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Аз мога да ти кажа само,какво ми каза моя пластичен хирург....почти не можеш да си избереш формата на носа.....има физиологични причини поради които едни неща могат да се направят,други не....при мен например не можеше да стане по малък от определен размер защото кожата след време щяла да увисне....но само за гърбичка,доколкото знам я пилят и не е въобще страшно .....успех! Където и да избереш....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th June 2008, 18:43
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

4500 лв. са БЕЗБОЖНО МНОГО, все пак живеем в България! Обаче наскоро четох едно интервю точно с д-р Ильо Стоянов, в което той казва, че ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЯ Е САМО ЗА БОГАТИТЕ, НЕ ДОРИ ЗА ГОРНАТА СРЕДНА КЛАСА ! Което мен лично страшно много ме подразни, защото само богатите ли искат и заслужават да бъдат красиви? Според мен някои от нашите пластични хирурзи са се поувлекли доста, а то не е в техен интерес - ако са им по-ниски цените ще имат повече клиентки. Вероятно мечтата им е да си изравнят цените с европейските и световните, ОБАЧЕ забравят, че когато това стане, пациентите много ще се замислят дали да не отидат някъде в чужбина при специалист с много повече опит и по-добри резултати. Самият д-р Стоянов ми направи добро впечатление от Пълна промяна като поведение, обаче носовете които видях от него - не. Лично аз не бих си правила носа при него, още по-малко при тази УБИЙСТВЕНА цена !!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th June 2008, 21:16
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

4500 лв друг път! Дори и безплатни да ги прави,не си струва..Аз съм правила при него и резултата беше плачевен! Наглост е от него да иска толкова,наглост е ,че и оперира според мен!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th June 2008, 08:17
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ger4eto
Zdrasti FIZZY.Iskam da ti kaja, 4e moiat nos be6e mnogo goliam i kriv, a sega nqma ni6to ob6to.Rinoplastikta si q pravih pri Niki Georgiev i mi vze 1450E.
И аз след няколко часа съм при него на консултация и ще видим какво ще ми каже. Надявам се да ми вдъхне доверие и да се направя при него, че иначе идея нямам при кого... А пускала ли си снимки някъде, да видя как ти е направил нослето, или ако можеш да ми пратиш?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th June 2008, 18:20
1.618 1.618 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 4
По подразбиране

fizzy, спокойно и аз ходих при Ильо Стоянов не те е преценил с парите. По време на консултацията започнахме да попълваме една карта с имената и тнт и когато стигнахме до графата цена Стоянов видимо притеснен и така с неохота и нервност небрежно повдигна листата да погледне ценоразписа и там пишеше 4500лв и записа в картона 4500. Така че просто това му е цената, а не че те е преценил. А колкото до самите такси - еми какво да ти кажа - търсенето определя цената. Самия факт че на мен ми каза, че най-близката му дата е след 3 месеца говори достатъчно че самите Хирурзи могат да си го позволят.
Ходих и при Ники Георгиев. Той също като Ильо Стоянов като стана въпрос за парите - 3700лв се притесни и започна да обяснява "ама се поема всичко".
А колкото до мен. Аз съм за ринопластика с чупене на кост. Носът ми е ОГРОМЕН. Твърдо е решението да се оперирам. Парите са събрани. И единственото което остана е да реша при кого от двамата да се оперирам. Няма да отлагам повече. Защото до Април цените бяха по-ниски. Сега са се повишили. А ако реша да отложа с тази инфлация и кандидати за красота, след половин година ще стане 5000-6000лв. Така че твърдо ще действам. До една седмица трябва да си избера един от двамата и да си запиша дата за операцията.
Антон Тонев за жалост ще го прескоча защото съм от София.
Сега ми е страшно терсене при кого от двамата да се оперирам.
Негативни отзиви за носове има и от двамата, но като че ли от Ильо Стоянов са по-малко.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th June 2008, 18:25
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Според мен, Стоянов се надценява.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th June 2008, 19:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И двамата май не оперират толкова често носове, колкото гърди, и цените им са необосновано високи, направо нагли. А графиците им са запълнени иманно заради гърдите. Ако ще се дават подобни суми, то по-добре човек да отиде в чужбина.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th June 2008, 08:54
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1.618
Самия факт че на мен ми каза, че най-близката му дата е след 3 месеца говори достатъчно че самите Хирурзи могат да си го позволят. .
На мен ми каза че най-близката му дата е за средата на юли... т.е. месец след консултацията...
Цитирай:
Първоначално написано от 1.618
Ходих и при Ники Георгиев. Той също като Ильо Стоянов като стана въпрос за парите - 3700лв се притесни и започна да обяснява "ама се поема всичко"..
За него видях в ценоразписа му, написано е 2200 евро... И той самия каза че това му е фиксираната цена...
А за огромния нос и ти си като мен, така че общо взето сме в една и съща ситуация с теб . Но аз ще се оперирам чак есента поради куп причини... Но се надявам като се запиша от сега, цената да ми е същата, а не да се качи още
А аз пък се насочих повече към Ники Георгиев, като че ли Ильо Стоянов наистина е по-специализиран в циците , нещо като цяло не ми харесват всички носове които е направил...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th August 2008, 17:30
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

МАЦКИ И АЗ ИМАМ ВАШИЯТ ПРОБЛЕМ!!!И ЗА ИМАМ МАЛКА ГЪРБИЧКА И СЪМ ТВЪРДО РЕШЕНА ДА Я МАХНА,НО НЕЗНАЯ НА КОЙ ДА СЕ ДОВЕРЯ,ЗАЩОТО ТОВА ВСЕ ПАК Е ЛИЦЕ ТЕЗИ ОПЕРАЦИЙ СА МНОГО ДЕЛИКАТНИ И НАПРАВО НЕЗНАМ НО ЕДНО МОГА ДА ВИ КАЖА -СТОЯНОВ Е ПРЕДПОЧИТАН МНОГО ОТ ФОЛКПЕВИЦИТЕ СИГУРНО ИМА ЗАЩО,А ЧЕ Е ПО-ДОБЪР НА ЦИЦИТЕ ТОВА НЯМА СПОР...АЗ ЗА СЕГА СЪБИРАМ ИНФО-НО ВСЕ ОЩЕ НА НИКОЙ НЕ СЪМ СЕ СПРЯЛА ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ И СКОРО ДА ПИШЕТЕ КАКВО Е СТАНАЛО :P
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th August 2008, 18:38
fifinka88 fifinka88 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 165
По подразбиране

д-р Илио Стоянов е наи добрия в българиа със сигорност не съм се оперирала при него все още но от мои приятелки знам,а за Н.Георгиев мога да ви кажа че със сигорност тои не може да прави ринопластика много повърхностно работи само цените са високи при него
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприИльоСтоянов4500лв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:15.