IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 19th May 2009, 15:23
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз не си купувам такива обувки, но пак не виждам ползата от крокодили например......
Отговори с цитат
  #52  
Стар 19th May 2009, 15:26
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

И аз не виждам кислорода! Каква ли е ползата от него?

Едит: Не всичко се вижда с просто око.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 19th May 2009, 15:28
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
И аз не виждам кислорода! Каква ли е ползата от него?

Едит: Не всичко се вижда с просто око.

наистина ли?? ?........уауууууууууууу
Отговори с цитат
  #54  
Стар 19th May 2009, 16:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Бобче, в природата трябва да има биологично равновесие - избиването на един вид води до нарушаване на равновесието и от там доста разминаванки по веригата, които рано или късно опират до нас-хората
НАПРИМЕР: ако няма змии например, ще има повече мишки, те ще унищожават житните реколти, от там следва глад.
Мисля, че Пипилота това имаше впредвид Или това беше моята мисъл, когато прочетох твоя пост

Все пак аз не съм такъв природозащитник и предпочитам обувка от естествена кожа. Обсъжданите принтове не са в стила ми и затова не се изказвам по темата
Отговори с цитат
  #55  
Стар 19th May 2009, 18:00
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

само да поясня,че това не са принтове!принтове казват на имитацията на екзотични кожи,каквито са наводнили пазара и са станали банални.
А тези,които се правят на природозащитници направо стават смешни.
Вие не убивате ли мишки бе?или си ги гледате,или сега ще кажете,че никога не сте имали мишка?защо разрушавате равновесието в природата,ние всички го нарушаваме!
Убиваме прасета-ХОРАТА,с това се храним,пилета,крави,не се ли храните с месо?Риба не ядете ли,аз ги убивам щом плащам за тях.
Убиваме всичко щом плащаме за него.
Има страни в които жители се хранят с всичко,което шава,за храна служат и насекомите,змиите,крокодил ите и т.н.
Аз цял ден да пиша,пак няма да ме разберете.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 19th May 2009, 18:28
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Айде разяснете ми каква е ползата от хлебарките и млъквам!!!

Данис ви го каза много правилно!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 19th May 2009, 18:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Всички живи същества, че дори и хлебарките, имат своето място в екосистемата. Ползата от тях се вижда в хранителните пирамиди, в които участват. Така е и със змиите, и с крокодилите.
Данис, съжалявам за дядо ти. Майка ми има изключително тежка алергия от пчелни ужилвания. В зависимост от това къде е ужилена, смърт може да настъпи и за броени минути. И въпреки това обича пчелите. Сигурно, щото знае, че ако пчелите измрат, ние хората сме обречени на измиране от глад след приблизително 4 години според статистиките.
Та тъй, носете си обувките щом ви е кеф, ама да не правим такива изказвания за това от кои животни има полза и от кои не
Пък вие, дето не ви харесва, просто не влизайте в темата. То е ясно, че тъй или иначе до консенсус няма да стигнем
Отговори с цитат
  #58  
Стар 19th May 2009, 19:52
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Бобче, в природата трябва да има биологично равновесие - избиването на един вид води до нарушаване на равновесието и от там доста разминаванки по веригата, които рано или късно опират до нас-хората
НАПРИМЕР: ако няма змии например, ще има повече мишки, те ще унищожават житните реколти, от там следва глад.
Мисля, че Пипилота това имаше впредвид Или това беше моята мисъл, когато прочетох твоя пост

Все пак аз не съм такъв природозащитник и предпочитам обувка от естествена кожа. Обсъжданите принтове не са в стила ми и затова не се изказвам по темата
Точно това имах предвид, но не знаех, че ще е нужно чак такова обяснение. Тия неща се учат по природознание в четвърти клас.

Бобе не знам от кой университет си взе дипломата, но да си им върнеш парите на хорицата.

Аз също не съм никакъв природозащитник, просто глупави изказвания от този род ме карат да немея.

А хлебарките освен, че са част от сложната еко система притежават в организмите си вещество, което единствено лекуваше някаква болест. Ядеш печена хлебарка и оцеляваш. За съжаление подробности не помня, де да знам че ще ми се наложи да развивам тези.

Едит: Данис без да целя да се заяждам, винаги си ми била симпатична - убиваме мишки и прасета и т.н., но не за да ги направим на модни аксесоари, а за да се предпазим от болести и глад. Усещаш ли тънката разлика?
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 19th May 2009, 20:27
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Че то едното не пречи на другото, напротив, всичко се използва пълноценно и има добро рзпределение на ресурсите - месо- храна, кожа- обувки, накити, чанти и т.н. Нима не сте виждали ескимоси? Че те са целите в кожи! И то 'екзотични' кожи.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #60  
Стар 19th May 2009, 22:36
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Бобче, в природата трябва да има биологично равновесие - избиването на един вид води до нарушаване на равновесието и от там доста разминаванки по веригата, които рано или късно опират до нас-хората
НАПРИМЕР: ако няма змии например, ще има повече мишки, те ще унищожават житните реколти, от там следва глад.
Мисля, че Пипилота това имаше впредвид Или това беше моята мисъл, когато прочетох твоя пост
Все пак аз не съм такъв природозащитник и предпочитам обувка от
естествена кожа. Обсъжданите принтове не са в стила ми и затова не се изказвам по темата
Точно това имах предвид, но не знаех, че ще е нужно чак такова обяснение. Тия неща се учат по природознание в четвърти клас.

Бобе не знам от кой университет си взе дипломата, но да си им върнеш парите на хорицата.
"Мила ми природозащитничке".......това , което аз съм завършила ти можеш само и да мечтаеш.......независимо колко пари имаш.
Няма къде да ме пипнеш!
И какво като не виждам смисъл от хлебарките.........това правили ме по-лоша от теб или Петканка и Драганка?????
Какво като не харесвам примерно теб........това каква ме прави зла????
Ще ти кажа каква ме прави............прави ме човек със собствено мнение.
И ще ти кажа нещо, аз колкото и да не съм съгласна с даден пост никога не си позволявам да коментирам нечие образование или интелект............това, че ти го стори с мен, доказва твоя!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обувкиотекзотичникожи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:52.