IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 11th October 2007, 21:22
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

успехи аз вече имам дата,но е далече.на 12 ноември.успех на силли
Отговори с цитат
  #182  
Стар 12th October 2007, 07:22
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silly
утре е операцийката, нямам търпение
Айде успех ,
колко ще ти струва ?
Отговори с цитат
  #183  
Стар 12th October 2007, 08:12
gitsa gitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silly
утре е операцийката, нямам търпение
беше писала, че си планувана за 12 ноември и се чудех защо толкова късно, а явно си объркала месеците. как се чувстваш? разказвай как мина!!!
Отговори с цитат
  #184  
Стар 12th October 2007, 18:01
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Имах предвид 12 октомври, сгрешила съм

Celine струваше ми 1200 лева с местна упойка при д-р Заякова в Камий.

Преди малко се върнах от операцийката. Мина вече около час и нещо и ушичките ме болят малко, но почти не ми прави впечатление. Чувствам ги и малко студени и изтръпнали
Бях много щастлива когато отидохме с майка ми, но когато ми сложиха абоката на ръката и ме достраша много... Отначало ми стана лошо и ме изчакаха да се успокоя, щото аз направо треперех цялата. Адски се уплаших като видях операционната маса и всичките скалпели и други инструменти.
Сложиха ме да легна и ми завързаха ръцете, за да не се мръдна и да направя някоя беля. Бях се успокоила малко, ама направо цялата треперех и аз незнам защо
Намазаха ми цялото лице с йод и после ми сложиха упойка. Почти нищо не усетих, но докторката като започна да ме оперира и се чуваше много гадно, направо като ме шиеше с конеца беше нещо ужасно. Хубаво, че едната сестра беше до мен и ми държеше ръката! Тя даже се притесни дали не ме боли, защото и бях стиснала ръката много силно
Общо взето това.. Заякова разказваше как минала почивката й, и как спала 2 дена без да ходи никъде
Всичко продължи около 2 часа, после ме превързаха с бинт. Точно като излизаш от операционната и отсреща има едно огледало, направо се уплаших като се видях. Цялата бях в бинт, тъй де още съм
В неделя ще ходим да ми го махнат и вече ще съм само с лента на главата.
За тези, които ще си правят корекция, ви препоръчвам ако сте много страхливи, не се решавайте на местна упойка! Не е много приятно...

ПП. Разбрах, че сега Заякова си търсела сестри, но не чух много добре защо. Някакъв лекар и правел проблеми и сега незнаела какво да прави. Май щяла да се мести на друго място...
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #185  
Стар 12th October 2007, 23:43
gitsa gitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Честита ти корекция на уши! Със здраве да си ги носиш! Вярно, че преди да легнеш в операционната е страшна обстановката. Особено ако си фен на "Доктор Хаус", телевизия "Здраве" и т.н., като мен. И аз се паникьосах, но екипът беше супер-само простотии ръсеха. Като видях инструментите и на мен ми стана кофти, но бях казала на хирурга, че ме е страх от спринцовки и той все ме предупреждаваше, когато хванеше инжекцията да си затварям очите. Понеже си се познавам, го послушах и си стоях със затворени очи-така съм и при заболекаря. Та..., който го е страх - да не гледа. Вече мина и втората седмица от операцията и още са ми изтръпнали ушите, но близка ме предупреди, че бая време ще е така. А ти се въоръжи с Аналгин ампули и хич не се шашкай. Доскоро така ме сърбяха ушите, че предпочитах да ме оперират в тези моменти. А тази вечер ми падна и първия конец - с възел. Толкова съм свикнала с тая лента, че не ми се сваля още. Лека ти нощ!
Отговори с цитат
  #186  
Стар 13th October 2007, 13:32
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Мерси, още не мога да се нарадвам
Да, около 1 месец или по-малко, няма да усещаш ушичките като твои и ще са изтръпнали.
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 14th October 2007, 22:35
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Абе неска ми махнаха бинта и сега съм само с лента, обаче после започна да ми кърви едното уше
Казах на майка ми да се обадим на лекарката, ама тя вика "спокойно, ще се оправиш"
Дали е нормално, защото вече цяла вечер не е спряло да кърви
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #188  
Стар 15th October 2007, 10:15
gitsa gitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

И МЕН МЕ ПРЕДУПРЕДИХА, ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОЯВИ КЪРВЕНЕ, НО АКО ПРОДЪЛЖАВА И СЛЕД НОЩТА-ОБАДИ СЕ НА ДОКТОРКАТА.
Отговори с цитат
  #189  
Стар 15th October 2007, 10:56
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silly
Абе неска ми махнаха бинта и сега съм само с лента, обаче после започна да ми кърви едното уше
Казах на майка ми да се обадим на лекарката, ама тя вика "спокойно, ще се оправиш"
Дали е нормално, защото вече цяла вечер не е спряло да кърви
Първо честита ти оперциика но не се тревожи и на мен ми казаха че е възможно малко кървене (но малко) а защо са ти махнали превръзката толкова рано аз бях бинтована 1 седмица и ми се струваше малко. Кажи как се чувстваш?
Отговори с цитат
  #190  
Стар 15th October 2007, 15:18
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Мерси trini_ti
Ами незнам, аз стоях само 2 дена обинтована цялата и не можех да излизам навън. Направо незнам как си издържала 1 седмица. Ама все пак различни лекари, различни принципи...

Сутринта като станах и цялата ми лента беше нацапана с кръв
Сега съм добре вече, да се надяваме, че няма да кърви повече и поне не толкова много!
Днес дори се изкъпах! :}
Добре съм, почти не ме болят ушичките, само понякога, ама не е някаква нетърпима болка.
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:39.