IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2871  
Стар 17th November 2016, 23:34
liliann liliann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chocolate9 Виж мнението
Здравейте на всички. Аз мога да отговоря на въпросите ви свързани с д-р Илхан и ултразвуковия метод, който използва. Той е един от хирурзите, които са въвели и разработили техниката и вече има зад гърба си над 800 такива операции. Така че в никакъв случай не може да се твърди, че методът е неизпитан, а напротив. Освен това, много по-щадящ и безболезнен е. Опитах се да кача тук едно клипче, което беше качил в инстаграм профила си преди 6 дни, за да придобиете представа какво представлява техниката, но не успях. Ако желаете да го изгледате, може да го последвате, dremreilhan е профилът му. Видеото представлява рисуване върху черупка от яйце чрез този ултразвук. Доста интересно и впечатляващо е, а и може да видите за какво ниво на прецизност става въпрос... за съжаление, нещо непознато за българските хирурзи.
Много благодаря за отговора!

Последно редактирано от liliann : 17th November 2016 на 23:36
Отговори с цитат
  #2872  
Стар 20th November 2016, 11:57
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
Шоколадке това изписва

За съжаление тази страница не е налична.

Връзката, която сте последвали, може да е невалидна, или страницата да е премахната. Обратно към Instagram.
aliona, това може би е, защото не си го последвала в инстаграм (личния му профил: dremreilhan) или ако се опитваш да влезнеш през компютър, не си си влязла в собствения инстаграм профил. Пробвай през телефона, ако можеш.
Отговори с цитат
  #2873  
Стар 20th November 2016, 14:56
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Този видеоклип съм го гледала и във фейсбук профила на д-ра. С ултразвуковия инструмент реже черупката на варено яйце без да нареже белтъка
Отговори с цитат
  #2874  
Стар 20th November 2016, 16:53
liliann liliann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 15
По подразбиране

Някой с ревизия,направена от д-р Дилбер,ако се включи ще съм много признателна.. операцията наближава, аз продължавам да съм болна вече на втори подред антибиотик,но дори и това не може да бутне вълнението ми около операцията...
Отговори с цитат
  #2875  
Стар 22nd November 2016, 10:28
Yanasim Yanasim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 20
По подразбиране

Аз започвам да се вълнувам вече. До ревизията ми при Илхан остава седмица. Искам вече да дишам нормално след като от година и половина съм като Дарт Вейдър. Стискайте палци и след това ще разказвам и показвам.
Отговори с цитат
  #2876  
Стар 24th November 2016, 12:41
dessi_999 dessi_999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте на всички. Имам още 2 останали часа за консултация с доктор Дилбер за 26.11 ако някой иска нека се свърже с мен на тел. 0896629990
Отговори с цитат
  #2877  
Стар 29th November 2016, 20:45
liliann liliann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 15
По подразбиране

Nose писах ти на лични съобщения.
Отговори с цитат
  #2878  
Стар 7th December 2016, 20:20
Adreanna Adreanna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, някой опериран от д-р Дилбер, може ли да изпрати снимки и да каже по отскоро как е преминало всичко. Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2879  
Стар 7th December 2016, 23:31
Adreanna Adreanna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Май няма никой наскоро опериран при д-р Дилбер
Отговори с цитат
  #2880  
Стар 8th December 2016, 11:50
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adreanna Виж мнението
Май няма никой наскоро опериран при д-р Дилбер
Има много оперирани от Дилбер, но просто вече не влизат във форума. Аз също съм оперирана при него, август месец и съм много доволна както от резултата, така и от отношението му към мен. Ако върнеш малко назад в страниците ще откриеш доста изчерпателни обяснения как е преминало всичко.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.