IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th June 2010, 11:08
MARTINI MARTINI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 14
По подразбиране Порцеланови фасети

Здравейте сладури ! Според мен усмивката е важна чар от красотата на една жена Искам да споделя аз какво направих за нея и искам да се посъветват с вас какво би било добре да се направи още. ... като малка имах криви зъбки,които ги корегиурах със скоби ... сега тега те са прави,но кучешките са малко по-нагоре и леко изострени ,а следващото зъбче след кучешкия кътника ( така е,защото зъба след кучешкият е премахнат заради скобите ) е прибран малко повече навътре ... така се губи ширината на усмивката. Въпросът ми е би ли могло да се направи фасета на кътника. Искам да попитам съфорумниците някои предприемал ли е такава интервенция и с какви впечатления е ? Другият ми въпрос е цената ... зная,че тя доста варира (450-600лв.) . Бихте ли ми препоръчали зъболекар,които да работи качествено на по-ниска цена ? Хайде ще очаквам с нетърпение вашите мнения
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st July 2010, 13:40
moni_har moni_har не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Определено много интересна тема. Искам да попитам дали преди поставянето на фасети е нужно изправяне на зъбите с брекети? Гледах едно видео http://www.dentissimo.bg/%D0%9F%D0%B...B5%D1%82%D0%B8 и искам да попитам такава ли е процедурата на поставяне на фасети и в България?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st July 2010, 17:08
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране Re: Порцеланови фасети

Цитирай:
Първоначално написано от MARTINI
Бихте ли ми препоръчали зъболекар,които да работи качествено на по-ниска цена ?
Това са две ,взаимно изключващи се пониятия
И да,може да се сложи фасетка..
По стория пост...
Не е задължително да се слагат брекети,освен ако няма много криви зъби или деформация в захапката или челюстта...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Порцелановифасети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:16.