IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 11th June 2010, 07:21
raliza raliza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Скъпа "marisabela" съжалявам , но явно и тебе са те преметнали със избелването.За 250 лв. могат да ти направят избелване с някоя корейска или китайска лампа и съответно с избелващ гел с неясен произход. Искам да ти поясня че в момента комплекта за избелване за ZOOM струва 300 лв. Една моя приятелка ще си избелва зъбите в понеделник.Доста съм проучила и знам как се движат цените в момента.В България в момента цените се движат между 600-1000 лв. Поне от интернета което виждам в момента е така.
Отговори с цитат
  #352  
Стар 11th June 2010, 09:37
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raliza
...Разбира се за зъболекарите е по удобно да внушават на хората ,че се постига същия резултат както с лампата ZOOM. ....
Това е доста обобщаващо. Не, мислите ли?
Да, факт е, че ZOOM избелването е най-доброто (с което аз съм работил), но това, че един колега ви казал обратното не означава, че всички го правим.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #353  
Стар 11th June 2010, 11:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raliza
Скъпа "marisabela" съжалявам , но явно и тебе са те преметнали със избелването.За 250 лв. могат да ти направят избелване с някоя корейска или китайска лампа и съответно с избелващ гел с неясен произход. Искам да ти поясня че в момента комплекта за избелване за ZOOM струва 300 лв. Една моя приятелка ще си избелва зъбите в понеделник.Доста съм проучила и знам как се движат цените в момента.В България в момента цените се движат между 600-1000 лв. Поне от интернета което виждам в момента е така.
И да съм ти скъпа или не-хич не ме вълнува.лампата също не ме вълнува,защото си върши работата.Зъбите са ми изкуствено бели почти,а относно гела си е с напълно ясен произход.Ми давай си парите за няколко пъти по-скъпа процедура за същия резултат
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #354  
Стар 12th June 2010, 16:07
raliza raliza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Докторе,съжалявам ако съм ви засегнал.Не всички зъболекари са манипуланти,но една голяма част са такива! Вярно е, че във всяко стадо има и мърши.Всичко в медицината напоследък стана доста комерсиално.ТОВА Е ФАКТ!
Виждам ,че сте доста активен по форумите.Явно наблягате на съвети и т.н. в нета.Вие консултант ли сте?Сигурно имате много свободно време?
Сега разбирам защо моя домашен зъболекар няма все още сайт
Отговори с цитат
  #355  
Стар 13th June 2010, 17:35
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raliza
Докторе,съжалявам ако съм ви засегнал.Не всички зъболекари са манипуланти,но една голяма част са такива! Вярно е, че във всяко стадо има и мърши.Всичко в медицината напоследък стана доста комерсиално.ТОВА Е ФАКТ!
Виждам ,че сте доста активен по форумите.Явно наблягате на съвети и т.н. в нета.Вие консултант ли сте?Сигурно имате много свободно време?
Сега разбирам защо моя домашен зъболекар няма все още сайт
Не се притеснявайте, не съм се засегнал. По-скоро бих искал да съм справедлив.
Относно свободното време... Да когато не съм на работа имам свободно време да пописвам тук. Уви, напоследък е все по-малко. Не съм консултат в истинския смисъл на думата - клиницист с желание да помага.
Относно комерсиализацията в медицината... то сега къде ли нама такава
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #356  
Стар 16th June 2010, 22:50
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raliza
Скъпа "marisabela" съжалявам , но явно и тебе са те преметнали със избелването.За 250 лв. могат да ти направят избелване с някоя корейска или китайска лампа и съответно с избелващ гел с неясен произход. Искам да ти поясня че в момента комплекта за избелване за ZOOM струва 300 лв. Една моя приятелка ще си избелва зъбите в понеделник.Доста съм проучила и знам как се движат цените в момента.В България в момента цените се движат между 600-1000 лв. Поне от интернета което виждам в момента е така.
хахаха кви са тия 600-1000 лева за избелване
Аз си купувам гела от нета за 20 паунда Айде моля ви ....
Отговори с цитат
  #357  
Стар 16th June 2010, 22:51
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raliza
Скъпа "marisabela" съжалявам , но явно и тебе са те преметнали със избелването.За 250 лв. могат да ти направят избелване с някоя корейска или китайска лампа и съответно с избелващ гел с неясен произход. Искам да ти поясня че в момента комплекта за избелване за ZOOM струва 300 лв. Една моя приятелка ще си избелва зъбите в понеделник.Доста съм проучила и знам как се движат цените в момента.В България в момента цените се движат между 600-1000 лв. Поне от интернета което виждам в момента е така.
хахаха кви са тия 600-1000 лева за избелване
Аз си купувам гела от нета за 20 паунда Айде моля ви ....
Отговори с цитат
  #358  
Стар 17th June 2010, 00:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

В СПА центъра където ходя избелването е 550 евро. В цената е включен и комплект за домашна употреба.
Отговори с цитат
  #359  
Стар 17th June 2010, 10:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
В СПА центъра където ходя избелването е 550 евро. В цената е включен и комплект за домашна употреба.
еми да,пак казвам.Тук в центъра на София може да 1000,ако щат и 2000.не ме вълнуват,ходя на адски забутан зъболекар,изобщо не е ивестна или с високоплатена реклама,но пък известните имена отдавна не ми вдъхват доверие и не съдя вече по името за качеството!Опит
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #360  
Стар 11th October 2010, 08:18
moni_har moni_har не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 8
По подразбиране Избелване на зъби

Аз не съм много "ЗА" домашното избелване. Все пак това са зъби и не ми се иска да рискувам нещо да им се случи. Някъде пише ли какви могат да бъдат страничните ефекти на всички въчможни методи за избелване на зъби в домашни условия? Ще се радвам да чуя мнения.

Иначе ето едно линкче, където има доста отговори и въпроси по темата, Дано ви е полезно: http://www.dentissimo.bg/%D0%98%D0%B...B0%D0%BD%D0%B5
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:48.