IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 19th April 2007, 10:11
Dee dee Dee dee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 516
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dee dee Изпратете съобщение чрез MSN до Dee dee
По подразбиране

А аз основно се притеснявам да си връзвам косата,иначе като съм с пуснат коса не си личат...ама мн искам да са ми добре,значи последно Евстатиев препоръчваш ли го или не?И защо ти сама трябваше да си търсиш такава лента,той не ти ли предложи нещо по въпроса?
Отговори с цитат
  #132  
Стар 19th April 2007, 20:47
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Ми не знам какво да ти кажа, той взима ниски цени, а предлага добро качество (ако мога така да се изразя), но винаги ще има и по-добри.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 20th April 2007, 13:44
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

аз си ги оперирах преди 4 месеца но не ми предложих алента,а докито каза да си взема от тези за коса
Отговори с цитат
  #134  
Стар 20th April 2007, 14:50
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

maslinka къде се оперира , доволна ли си ? Лентите за коса невиждам защо да не вършат работа.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 20th April 2007, 16:40
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

в пловдив при доктор Асенов.ми доволна съм от отнешението и от клиниката,обясни че има вероятности за рецидив при всяка такава операция,засега всичко е наред,все още си нося лентата когато съм си вкъщи и вечер като спя,въпреки че той ми каза само първите три месеца да я нося,но аз нали съм страхливка
Отговори с цитат
  #136  
Стар 21st April 2007, 08:38
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

За лентета за жалост е така няма кой да ти предлага и дори не те насочват, после ходи с оперираните уши да търсиш мериш и т.н.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 21st April 2007, 12:26
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Може да си ушиеш една от широк еластичен бинт, на два слоя и не много стегната. Трябва да подлагаш памук над ушите, за да не ги травмираш.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #138  
Стар 21st April 2007, 18:26
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Скоро като бях на консултация в "Камий", докато изчаквах разглеждах два каталога с необходимите за след всякакви операции сутиени, колани, ленти, еластични клинове и т.н. Имаше и за уши, както и камбинирана- уши+шия.. Но не обърнах внимание на фирмата... Ако някой ходи може да го провери..
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #139  
Стар 22nd April 2007, 12:10
mimitu^ mimitu^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Преди 3 седмици и аз се оперирах.Бех при доктор Чаталбашев в университетска болница в Пловдив.Операцията струваше 300 лева.Бях под пълна упойка.В болницата престоях една вечер,понеже ми беше паднало кръвното и ми преливаха глюкоза и някакви обезболяващи.Ушите много ме боляха.Първата седмица имах едни големи превръзки на всяко ухо и отгоре съвсем обикновена лента за коса.След 1 седмица ми сложиха малки преврзъки само зад ушите и ме караха да си ходя с лентата за коса.Преди 2 дни ми махнаха шевовете.Болеше ужасно много.Сега вече не е нужно да ходя с лента.Ушите все още ме болят,но нямам никакви превръзки.Едното ухо си е деално прилепнало,но другото леко стърчи и се притеснявам да не се отпусне и да щръкне както преди.На мен не са ми рязали хрущял а кожа.В смисъл изрязаха ми част от кожата и така ухото прилепна.Ако някой друг са го оперирали и са му приложили този метод моля да ми каже какъв беше резултата накрая,доволни ли бяхте,има ли някой на който ушите му са си върнали предишния вид и белезите след колко време се махат.На мен ми казаха да ги мажа с Контратубекс.Дали ще ми помогне?
Отговори с цитат
  #140  
Стар 22nd April 2007, 15:02
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

и мен много ме боляха една седмица след операцията.имах малки превръзки на ушите и бинт и ми ги махнаха след една седмица и после си ходих само с лента,но не са ми махали конци,защото моите бяха вътрешни и доколкото разбрах са ми изтанявали хрущяла и после са го пречупили ,не са ми рязали кожа.mimitu^ по метода по който са те оперирали моят лекар каза че категорично не го прави,незнам защо обаче.моите бяха плътно прилепнали за окло 2 месеца и после добиха по нормална форма,но едно ми е по прилепнало от другодо.а защо си мажеш белезите те нали не се виждат?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:50.