IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th July 2015, 11:08
valo9731 valo9731 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 1
Unhappy Скъса ни се презерватива

Здравейте значи преди няколки дни правихме секс с приятелката ми и тя беше върху мен, презервативът се скъса но се скъса доста и въпросът ми дали има вероятност да забременее сигурно има но ако някой може да ми каже колко е голяма трябва да й дойде на 15 за съжаление и вторият презерватив се скъса притеснявам се адски много моля ви помогнете ми...ако е останало някакво малко парче в нея дали тя ще го изхвърли при уриниране или не е възможно ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th July 2015, 10:40
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

www.babynames.com
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th July 2015, 13:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valo9731 Виж мнението
Здравейте значи преди няколки дни правихме секс с приятелката ми и тя беше върху мен, презервативът се скъса но се скъса доста и въпросът ми дали има вероятност да забременее сигурно има но ако някой може да ми каже колко е голяма трябва да й дойде на 15 ...
Ако цикълът й е точен (28 дни плюс/минус 2-3 дни) и ако сте го правили на 6-ти вероятността да има бременност е малка. Но тъй като природата си играе (както и вие ), след 15-ти си вземете Шуър чек и ... стискайте палци.

Тъй като Бари Уайт ви е застрелял направо, та реших да ви успокоя малко.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
скъсан, скъсан презерватив

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скъсанисепрезерватива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.