IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th October 2008, 23:51
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Днес имам явно доста свободно време , щом стигнах и до "мамопластка".
Интересно, че темата беше друга, а ескалира в спор за ползата и "вредата" от кърменето.
За да се опитам да върна темата в нормалното русло, така както я започна Секси лейди, ще кажа следното. Това лято видях доста жени на морето, коригирали бюста си чрез редукция. Процедурата става все по популярна.
Въпреки всичко, това е операцията, оставяща най много белези върху бюста и това трябва да е ясно. Често резултатите са по плачевни и от началното състояние.

ето няколко снимки преди и след:

http://prikachi.com/users/joro/324N.jpg - защрихованите зони се изрязват, а в кръговете се намества наново ареолата.

http://prikachi.com/users/joro/325q.jpg Трябва много точно да се направят измерванията и предварителните анализи, заявка за добър краен естетичен резултат.

http://prikachi.com/users/joro/326i.jpg Това е един брилянтен резултат. Въпреки всичко, налице са: шев под гърдата, шев вертикален до ареолата, и самата пре-позиционирана ареола, която е контрастна, поради шева около самата нея.

Имайте пред вид, (както споменах по горе), че това е един естетичен резултат и успешна процедура (операция) В никакъв случай коригирания бюст не е с естетична форма. По скоро тук става въпрос за удобство на притежателката (приносителката) му.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th October 2008, 07:35
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Това ми се вижда доста по-трудно от поставянето на имплант . И с по-голям риск за крайния резултат .
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th October 2008, 10:10
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Имайте пред вид, (както споменах по горе), че това е един естетичен резултат и успешна процедура (операция) В никакъв случай коригирания бюст не е с естетична форма. По скоро тук става въпрос за удобство на притежателката (приносителката) му.
Напротив, цели се точно постигане на естетична форма, какъвто е и посоченият резултат. Но от гърди с птоза няма как да направиш гърди на 17-годишно момиче. Естетичният ефект е налице, просто не е 100%.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11th October 2008, 12:39
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Съгласен съм с Диастема.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st October 2008, 11:47
desilosha desilosha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Filibeto
Мнения: 1
По подразбиране

В никакъв случай коригирания бюст не е с естетична форма.
здравейте!
да се представя.на 33 г. от Пловдив.
на 15 окт. си направих повдигане и намаляване на бюста при д-р Тонев./в каспела/
много съм доволна.освен ,4е вече ходя по изправена и ми е по леко искам да ви уведомя ,и по специално Жоро66 ,че коригирания ми бюст е в страхотна форма!
линиите са тънки.рязана съм по ареолите/намалиха ми ги с няколко см/ и Т белега.
размера на сутиена ми е 85 Д сега.видът на гърдите ми сега е такъв ,какъвто ми беше в тинейджърските години.
много съм щастлива!
за протокола-имам 2 деца ,кърмила съм ги и двете по пет месеца.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd February 2009, 17:34
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Може ли да пуснеш и снимки?И ако е удобно да споделиш и за цената
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th November 2009, 20:34
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Момичета, моя приятелка е решила да си прави корекция на бюста, за намаляне и обиране на кожа, тя не е с импланти, но са и много увиснали гърдите, освен това са много големи. Иска тази интервенция да съчетае и с абдоминопластика, където положението е същото.
За сега сме се насочили към д-р Заякова или д-р Янков.
Бихте ли дали някакви отзиви за тях?
Ако може и координати
Благодаря ви момичета
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th November 2009, 12:19
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=4173 - координати на пластични хирурзи
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Намаляваненабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:23.