IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 24th July 2007, 16:09
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Може ли някой да ми препоръча салон в София конкретно за микродермабразио, не за пилинг. Мерси.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 25th July 2007, 08:12
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Цитирай:
от какво са дупките? Пореста кожа или някакви белези
поражения от акне
Отговори с цитат
  #83  
Стар 25th July 2007, 14:01
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз си правих химичен пилинг в "Медея" преди няколко месеца,но въобще не останах доволна Имах тук там белегчета от пъпчици от преди и исках да ги махна.Но нямаше ефект.Само кожата ми се обели около нослето и брадичката и това е.Може би хим пилинг е подходящ за по-зряла кожа за да се освежи и да се види ефекта.Бях чувала добри отзиви за този пилинг и затова си го направих.Но чудеса не бива да се очакват
Отговори с цитат
  #84  
Стар 23rd June 2008, 18:31
татанка татанка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Микродермабразио или нещо от този тип, да знаете, което да може да се приложи у дома?
Отговори с цитат
  #85  
Стар 1st August 2008, 05:27
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
И аз си правих химичен пилинг в "Медея" преди няколко месеца,но въобще не останах доволна Имах тук там белегчета от пъпчици от преди и исках да ги махна.Но нямаше ефект.Само кожата ми се обели около нослето и брадичката и това е.Може би хим пилинг е подходящ за по-зряла кожа за да се освежи и да се види ефекта.Бях чувала добри отзиви за този пилинг и затова си го направих.Но чудеса не бива да се очакват
Сигурна ли си, че е бил химичен (с трихлороцетна к-на)?! Така както го обясняваш (лющенето) прилича повече на някои плодови к-ни АНА - РНА. Няма как да не ти падне кожата на цялото лице ако наистина е химичен, а при плодовите може и изобщо да не се забелиш, най-много около нослето и други изтънели зони.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 18th August 2008, 15:50
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BLOOM
Може ли някой да ми препоръча салон в София конкретно за микродермабразио, не за пилинг. Мерси.
Център по естетична дерматология Медика - Естетика. Тел. 9615855
Отговори с цитат
  #87  
Стар 22nd August 2008, 14:00
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Цитирай:
Първоначално написано от BLOOM
Може ли някой да ми препоръча салон в София конкретно за микродермабразио, не за пилинг. Мерси.
Център по естетична дерматология Медика - Естетика. Тел. 9615855
Благодаря ти! По стечение на обстоятелствата си купихме апартамент в блок съседен на този с клиниката. Но тъй като питах преди 1 година и никой не ми отговори досега, миналата зима се подложих на хим. пилинг с 15% трихлороцетна киселина. Както го описват във форума и аз направих 4 процедури през 7 дена. Никак не съм очарована от резултата. Не че имам дефекти, леко разширени пори на места и неравнности, но и моята кожа се обели много избирателно, предимно около брадата. Просто очаквах повече за тези пари, но явно това е което може с тази концентрация на киселина.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 29th April 2009, 13:16
аниto аниto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Shumen
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,аз искам да се консултирам по друг въпрос,имам белег от изгаряне със гореща вода,белега ми е от 15 години аз сам на 18.Преди месец си направих операция и отстраниха голяма част от белега ми,но ми остана така наречената пигментация,именно заради нея белега ми блъска толкова много на очи . Искам да попитам тази продцедура микродермоабразио може ли да ми помогне на мен или мога да се подлойа на друго,ако някой има или е имал същия проблем нека да ми каже каква е вероятността тази пигментация да изчезне сас някакви продцедури или и невъзможно,като се има предвид че ми е от 15 години
__________________
Отговори с цитат
  #89  
Стар 21st May 2009, 18:15
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Интересувам се от дълбок химичен пилинг. Някой да си е правил наскоро?... повечето постове са от доста отдавна.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 29th May 2009, 15:24
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аниto
Здравейте,аз искам да се консултирам по друг въпрос,имам белег от изгаряне със гореща вода,белега ми е от 15 години аз сам на 18.Преди месец си направих операция и отстраниха голяма част от белега ми,но ми остана така наречената пигментация,именно заради нея белега ми блъска толкова много на очи . Искам да попитам тази продцедура микродермоабразио може ли да ми помогне на мен или мога да се подлойа на друго,ако някой има или е имал същия проблем нека да ми каже каква е вероятността тази пигментация да изчезне сас някакви продцедури или и невъзможно,като се има предвид че ми е от 15 години
Мисля, че е доста рано да правиш каквито и да било процедури върху белег на 1 месец. Доколкото знам белегът заздравява с месеци, до 1 година се променя. Изчакай да мине време, мойе и да изчезнат тези петна. Консултирай се най-добре с лекаря си по този въпрос щом те притеснява.
Ти мажеш ли го с нещо?
При кого се оперира ако не е тайна? Тъй като и аз имам стар белег от изгаряне и искам да се оперирам, но ме притеснява резултата, дали ще си струва. Ти доволна ли си от резултата?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: чувалилистезапроцедуратаМикродермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.