IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd February 2019, 09:49
SUNSHINE__ SUNSHINE__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 4
По подразбиране Премахване на импланти

Здравейте, моля от сърце ако има жени които са правили операция за уголемяване на бюста, но не са се приели с новата визия и са ги махнали да споделят резултатите.
При мен се случи точно това, не си намирам място откакто се оперирах и искам да ги махна, но не знам дали е най добрия вариант. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd February 2019, 22:13
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

SUNSHINE_ , от това,което си писала мисля,че си много скоро оперирана.Защо не се възприемаш?В крайна сметка в Турция ли се оперира? Аз лично нямам познати,които да са си махнали имплантите,но попаднах на един американски форум,момичетата там са мн активни.Има случай със смяна с по-малки импланти,може да има и с изцяло премахнати.Пращам ти го на лични.
Според обаче изчакай поне 6 месеца,визията на гърдите ти ще се промени много с времето.Няма да стоят толкова високо и ще имат мн по-естествена визия.
Успех, каквото и да решиш!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th February 2019, 08:31
SUNSHINE__ SUNSHINE__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Да, в клиниката в Истамбул се оперирах ,но изобщо ме стана така както очаквах.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th February 2019, 13:28
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

И аз мисля, че е много рано. А и премахването не мисля, че ще разкраси положението при никакви варианти. И моля да споделиш за тази болница в Турция. И аз съм оперирана в Турция, но другаде. Забелязах, че кубиците са малко и ги правят над мускулно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th July 2019, 16:28
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SUNSHINE__ Виж мнението
Здравейте, моля от сърце ако има жени които са правили операция за уголемяване на бюста, но не са се приели с новата визия и са ги махнали да споделят резултатите.
При мен се случи точно това, не си намирам място откакто се оперирах и искам да ги махна, но не знам дали е най добрия вариант. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ
Sunshine, аз се оперирах преди 18 месеца. От момента, в който излязох от упойка исках да си махна имплантите. Не се възприех веднага, не се възприемам до ден днешен. Ходих на повторни консултации при доктора ми няколко пъти, той ме разубеждаваше, мъжа ми ме разубеждаваше и всички наоколо, като отдаваха невъзприемането ми на недостатъчно изминало време. С доктора даже се бяхме разбрали да подменим имплантите с една проекция надолу. Накрая аз усетих неговото колебание и се разколебах и аз и тръгнах да търся мнението на други лекари.
И ето ме година и половина по-късно на същото дережде.
Истината е, че съм с кръгли 335 кубика висок профил(от 4 профила на тази марка), които за моято нулев старт изглежда скромно казано предизвикателно.
Май клоня към експлантация, още едно раждане, кърмене и после слагане на нови импланти в капковидна форма с нисък профил.
Ти премахна ли своите? Как се чувстваш в момента?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:57.