IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd October 2019, 11:42
kasandra03 kasandra03 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 5
По подразбиране Автоимунните заболявания и мамопластиката...

Здравейте дами!
Имам въпрос към оперираните вече с импланти и към тези, които имат намерение да си слагат, и се информират за този вид пластична операция.
Аз съм с Хашимото от около 4 години. Много искам да си направя гърдите, които почти ги нямам всъщност. Мечтая за това от толкова много години, още преди да имам това автоимунно заболяване, но тогава ми беше по-трудно финансово, а и с мъжа ми решихме да имаме още едно дете. Сега имам и средставата, имам и две деца, няма закога да чакам, и толкова много искам да се въдя с гърди в този живот!
Но здравословните проблеми не са също за пренебрегване, здравето е на първо място. Двама пластични хирурзи ми казаха, че това не е пречка, но в чуждестранните сайтове не пише точно така. Имплантите са чуждо тяло и рискът е доста по-голям при хора с имапланти и автоимунни процеси в организма, КК и др реакции. Притеснява ме факта, да не дам напразно едни 7-8 хил лева, след което да имам проблеми и отново да трябва да се оперирам, изследвания, лечение и в крайна сметка да си остана пак с моите гърди, но вече в много по-грозно състояние, с белези и с изрязани тъкани.
Да не се окаже, че тази операция е бомба със закъснител. Все по-често срещам в чужбина клипове с информация колко проблеми предизвикват гръдните импанти...
Не зная хора, какво ще ме посъветвате...Не вярвам на 100 % на пластичните хирурзи, все пак за тях това е бизнес, а досега не съм и чула за осъден пластичен хирург...
__________________
Не можеш да научиш човека на нищо.Можеш само да му помогнеш да го открие вътре в себе си...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Автоимуннитезаболяваниямамопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:06.