IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th January 2019, 16:00
SUNSHINE__ SUNSHINE__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 4
По подразбиране Клиника "Естетика" в Истамбул

Здравейте, моля някой ,ако е бил в тази клиника да сподели впечатленията си. Аз искам да си сложа силиконови импланти и силно се интересувам от мения , тъй като нямам големи финасови възможности, а цената там е най-изгодна.
Ще се радвам да се отзовете на моя въпрос.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th February 2019, 11:56
tania.georgieva83 tania.georgieva83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SUNSHINE__ Виж мнението
Здравейте, моля някой ,ако е бил в тази клиника да сподели впечатленията си. Аз искам да си сложа силиконови импланти и силно се интересувам от мения , тъй като нямам големи финасови възможности, а цената там е най-изгодна.
Ще се радвам да се отзовете на моя въпрос.Благодаря предварително!
Здравейте, и аз от известно време се вълнувам от този въпрос,и къде би било най-изгодно да се направи.Моля да споделите от къде да видя актуалните им цени.Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th February 2019, 08:38
SUNSHINE__ SUNSHINE__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Аз се престраших и другата седмица ще се оперирам та. Ще споделя след това задължително, ако оцелея (хихихих, шегувам се , но наистина много ме е страх....)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th March 2019, 12:19
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Как мина? колко време седя в Истанбул и колко ти струваше? Видях в друга тема че искаш да ги махаш. всичко наред ли е?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd April 2019, 11:52
mirka_81 mirka_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2019
Мнения: 3
По подразбиране Клиника Естетика Истанбул

Здравейте момичета, пациент съм на Клиника Естетика, който има въпроси насреща съм, казвам се Мира, обезобразена бях от бг пластичен хирург. В клиника Естетика ми направиха страхотен бюст. Прилагам линк от Facebook страничката ми за връзка: https://www.facebook.com/mira.todoro...?ref=bookmarks
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd April 2019, 13:03
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Това ми звучи като реклама. Да не ви правят безплатни гърди. Доста направили си там операция пропагандират като сектанти. Иначе бях на тяхна консултация в София, мацката която организира нещата се прави че на всички пациентки е приятелка, много насилено приятелско отношение на вече оперирани и такива със съмнителни бъдещи намерения за операция при тях. Доктора беше приятен и преводачката също.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th April 2019, 12:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirka_81 Виж мнението
Здравейте момичета, пациент съм на Клиника Естетика, който има въпроси насреща съм, казвам се Мира, обезобразена бях от бг пластичен хирург. В клиника Естетика ми направиха страхотен бюст. Прилагам линк от Facebook страничката ми за връзка: https://www.facebook.com/mira.todoro...?ref=bookmarks
Споделете кой български хирург Ви осакати. Полезно е да се знае за бъдещи пациентки.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th April 2020, 02:35
Trendy2020 Trendy2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Типична организация от мошеници, не се доверявайте на рекламите им навсякъде. Координаторката която е от българо-турски произход се занимава с тези неща, много е хитра изобщо не й се доверявайте, и специално за присаждането на коса лъжат. Лъжат защото тази процедура при тях не се извършва от доктор, специално я питайте да видите какво ще ви отговори. Затова и цената им е толкова ниска, и безплатно да ми направят там операция няма да се съглася. Надали и за другите естетични операции да са добри и не може да им се доверявате, не препоръчвам! Това е видео доказателство какви ги вършат в клиниката, 20 годишни незнайни техничари, а не доктори да ти правят операциите, за какво да рискуват хората здравето си. Не вярвайте на платени реклами.

https://www.youtube.com/watch?v=mn5l6pIguvU

Последно редактирано от Trendy2020 : 13th April 2020 на 02:48
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th April 2021, 10:49
yasmin21 yasmin21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2021
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте
Живея в Истанбул и в София,
мога да кажа, че тази клиника Естетика е най-ниско ниво в турция, никой не е доволен, който е бил там. Братовчедка ми след направена естетична операция в тази клиника, има голям проблем, имат най - лошите неопитни лекари . Интересува ги само да ти вземат парите, бъдете много внимателни.
Просто не разбирам как такива хора без никакъв срам може да намират пациенти в България като рекламират евтини цени и как има хора, които им се доверяват и отиват там незнам...много съм изненадана!
Вижте гугъл отзивите за тях, колко препатили има само
Съгласна съм - бъдете много внимателни за платените им реклами ...
Ето и линк по-долу също може да видите мнения, колко много недоволни има , използвайте гугъл транслейтъра и ще останете шокирани
http://https://www.sikayetvar.com/estethica

Последно редактирано от yasmin21 : 18th April 2021 на 10:52
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаquotЕстетикаquotИстамбул
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:41.