IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 11th April 2017, 15:02
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз се оперирах при него 2011 година и съм супер доволна. Може би не е достатъчно скоро, но с годините практика само ще е станал по-добър. И, това което е, гърдите ми изглеждаха перфектно още след третия ден, когато отидох да ми сменяват превръзката и за първи път ги видях без сутиен. Аз му обясних какво търся като резултат и той избра имплантите, размера и т.н. Получих точно това, което исках.

ЗДрасти, можеш ли да пратиш и на мен? Набирам смелост от цяла вечност за мамопластика, Динев ме отказа при него да се правя, сега остават Тепавичарова и Ильо Стоянов. За него не съм се интересувала досега и не съм виждала реални снимки преди/след, та ще съм благодарна. Пращам ти имейл на лични, ако решиш, благодаря.

Последно редактирано от tanita : 11th April 2017 на 15:05
Отговори с цитат
  #72  
Стар 19th April 2017, 15:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanita Виж мнението
ЗДрасти, можеш ли да пратиш и на мен? Набирам смелост от цяла вечност за мамопластика, Динев ме отказа при него да се правя, сега остават Тепавичарова и Ильо Стоянов. За него не съм се интересувала досега и не съм виждала реални снимки преди/след, та ще съм благодарна. Пращам ти имейл на лични, ако решиш, благодаря.
Нямам нищо на лични. Напиши имейла тук и ще ти изпратя.На долния пост публикувах моя имейл, може направо там да ми пишеш. Нямам снимки от преди, само след. Преди бях почти без никакъв бюст - дъска.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 19th April 2017, 15:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Който иска снимки да ми пише на имейл - chokolad_1978@abv.bg, защото тук почти не влизам вече.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 29th April 2017, 00:25
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Изпратих и видях, че вече съм ти ги пращала
Да, мерси. Бях забравила потребителското ти име тук. Та, и аз се оперирах при Стоянов. Минаха вече 10 дни от операцията и в момента се чувствам добре и се възстановявам доста бързо. Нямам търпение вече да се върна на работа. Още със ставането от легнало положение е леко неприятно, но и това ще мине, а като си сваля спортния сутиен, кожата ми е толкова опъната, че имам чувствато, че всеки момент ще се пръсне. Но не съжалявам изобщо и след като преминаха трудните няколко дни, започвам да се радвам на резултата с всеки изминал ден все повече и повече. А за отношението в клиниката - не искам и да говоря - все едно не бях в клиника, а на хотел - толкова добро и мило отношение. Всъщност и в хотела не се отнасят толкова добре, както с мен се отнесоха след операцията. Е, успех на всички, на които им предстой подобна операция.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 20th January 2018, 16:19
lucky89 lucky89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Повдигане някой правил ли е при д-р Стоянов?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 21st January 2018, 06:39
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lucky89 Виж мнението
Повдигане някой правил ли е при д-р Стоянов?
Аз Импланти и повдигане с разрез котва. Много съм доволна. Какво конкретно те интересува?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 27th January 2019, 12:11
Nadeto05 Nadeto05 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Аз Импланти и повдигане с разрез котва. Много съм доволна. Какво конкретно те интересува?
Здравейте! Аз се интересувам как изглеждат белезите при този тип повдигане на бюста!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 14th February 2019, 15:04
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nadeto05 Виж мнението
Здравейте! Аз се интересувам как изглеждат белезите при този тип повдигане на бюста!
Ами, грозно. Вертикалния и този под гърдата още са червени при мен, мина 1г и 4м но при мен като цяло всичко минава бавно и отоци и белези при всякакви интервенции.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 6th August 2021, 16:08
roman3995ke roman3995ke не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2021
Мнения: 6
По подразбиране

Хапчета за увеличаване на бюста - https://breasfast.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от roman3995ke : 26th August 2021 на 09:14
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИльоСтояновтъргашилилекар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:30.