IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th January 2012, 17:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А към оплакващото се момиче искам да кажа, че никой от нас няма да я осъди ако реши да ни разкаже. Просто на мен ми е интересно след незадоволителния резултат и проблемите какво й е отговорил доктора. Просто да разбера как точно реагира той на такъв проблем.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th January 2012, 18:41
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Като човек имал проблеми при първата си мамопластика, която беше при друг лекар, а не при Д-р Стоянов, мога да Ви кажа, че не всеки е склонен да качва снимки на незадоволителен резултат.
Има и друг момент- Д-р И. Стоянов стана много търсен хирург напоследък, може и някой да му е завидял.. Конкуренцията не е шега работа.
Колкото и да говори жената във форума, ако наистина има проблем, то тук няма да го реши. Трябва да обсъди проблемите си и опасенията с хирурга. Ние тук няма как да и помогнем. Аз лично не познавам недоволна негова пациентка, но не казвам, че няма такива. Сигурно има- от всеки един лекар има и доволни, и недоволни пациенти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th January 2012, 18:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Точно Н. Георгиев визирах - характерния му почерк е да прави супер криви пресни гърди, които след месеци се превръщат в уникални бюстове.. В повечето случаи.. Виждала съм го и при други хирурзи. Разбира се, не е грантирано. Дано се оправят нещата при момичето!

И на мен ми е интересно как е реагирал Стоянов. Това го казах на бивше гадже, но мисля, че важи и в случая : "Качествения мъж(хирург) не се опеределя от липсата на грешки, а от начина, по който оправя тези, които е допуснал"....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th January 2012, 19:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Като човек имал проблеми при първата си мамопластика, която беше при друг лекар, а не при Д-р Стоянов, мога да Ви кажа, че не всеки е склонен да качва снимки на незадоволителен резултат.
Съгласна! Но не става въпрос за публично публикуване. Когато обвиняваш хората, че не са те предупредили да на правиш грешка, еми престраши се да се обосновеш поне на ЛС. Иначе защо го правиш? Нали твърдиш, че искаш да помогнеш на останалите да направят по-добър избор?

Мен също ме е срам, признавам си. Момичетата, на които съм пратила снимки ще потвърдят, че бюста ми (особено преди оп), е далеч, далеч от понятието "красив". Със сутиен съм правила секс, но що се е касаело до този форум, съм пращала снимки на всеки, който е поискал. Нали за взаимопомощ става въпрос?
Да не говорим пък за ринопластиките ми, чийто албум е публичен! и там на нищо не ме мяза..... Срам ме е, но си загърбвам суетата, защото наистина искам и да помогна, ако мога.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th January 2012, 19:14
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Съгласна! Но не става въпрос за публично публикуване. Когато обвиняваш хората, че не са те предупредили да на правиш грешка, еми престраши се да се обосновеш поне на ЛС. Иначе защо го правиш? Нали твърдиш, че искаш да помогнеш на останалите да направят по-добър избор?

Мен също ме е срам, признавам си. Момичетата, на които съм пратила снимки ще потвърдят, че бюста ми (особено преди оп), е далеч, далеч от понятието "красив". Със сутиен съм правила секс, но що се е касаело до този форум, съм пращала снимки на всеки, който е поискал. Нали за взаимопомощ става въпрос?
Да не говорим пък за ринопластиките ми, чийто албум е публичен! и там на нищо не ме мяза..... Срам ме е, но си загърбвам суетата, защото наистина искам и да помогна, ако мога.
Да, на лични със сигурност няма проблем, тъй като всеки си избира дали и на кого да изпрати въпросните снимки. Казвам само, че едва ли са много жените, които биха качили снимки на гърдите си снимки във форум със свободен достъп. Има хора, които положението им в обществото не им го позволява. Всеки сам си решава за себе си.
Ако целта на жената е да и повярват, може би би качила или изпратила снимки на определени хора.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th January 2012, 19:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз не държа толкова да ми покаже снимки, ако се появи и ни разкаже бих й повярвала и без снимков материал. Просто искам да разбера преди колко време е оперирана, отишла ли е при Стоянов да се оплаче и как е реагирал той, какво й е отговорил. Поел ли е някаква отговорност. Просто за в бъдеще, да не дава господ да съм недоволна, да знам какво да очаквам от него. То така или иначе вече съм оперирана така че не може никой да ме предпази вече.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th January 2012, 13:18
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз не се сещам за снимки,на които някой да си е публикувал и лицето.Такива снимки съм изпращала само на мейли ,или скайп.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th January 2012, 16:30
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Bella,

Без доказателствен СНИМКОВ материал,не би била полезна нито за бъдещия избор на момичетата,нито за скоро оперираните от Д-р И.Стоянов.

На този етап постът ти звучи за мен,а и за други,като спам.За да се съгласим с теб и за да си в помощ на бъдещите оперирани-обоснови се.

Последно редактирано от mishelle1607 : 26th January 2012 на 19:48
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st January 2012, 10:33
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bella2 Виж мнението
Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека.
А защо ти самата не споделиш по-конкретно какъв точно е случаят? Как реагира лекарят? Има ли развитие? Снимков материал за доказателство на обвиненията ти?
Апелираш към гласност на сакатлъците, а ти самата влизаш, хвърляш бомбата, без каквито и да е доказателства, и изчезваш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st January 2012, 14:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз сега се загледах в заглавието на темата и ми стана смешно..
За търгаш не знам дали е, ама лекар със сигурност не е... Макар че явно често му се случва да се занимава с болни мозъци...
Мен още не ме е видал в пълния ми капацитет..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИльоСтояновтъргашилилекар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:49.