IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st January 2012, 14:37
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз сега се загледах в заглавието на темата и ми стана смешно..
За търгаш не знам дали е, ама лекар със сигурност не е...
Е ако не е лекар, какъв е тогава
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st January 2012, 14:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Е ако не е лекар, какъв е тогава
Ааааа, аз за лекар смятам специалист, който лекува болни хора.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st January 2012, 14:47
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Всички са лекари, учат обща медицина, едва след това специализират нещо си.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 31st January 2012, 14:54
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Баш си е лекар, като се има в предвид, че преди да стане пластичен, е бил сърдечен хирург в Национална кардиологична болница.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st January 2012, 15:26
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

За мен определено е и лекар, и хирург .. на когото ще съм винаги безкрайно благодарна!
А авторката на темата дали е влизала пак? Дано да се окаже измислена историята.

Последно редактирано от Lifeisbeautiful : 31st January 2012 на 15:35
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31st January 2012, 15:34
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Момичета, не съм сигурна, че това е провокация, но много прилича.
На такива мнения пълни с критика, без да се конкретизира случая и с много препинателни знаци сме се нагледали доста

Даже очаквам след някой друг ден, "потърпевшата" със също толкова емоционално мнение, само че пълно със суперлативи, да сподели как е намерила най-добрия лекар, който е поправил щетите
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th February 2012, 15:37
Klementina Klementina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bella2 Виж мнението
Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека. След две деца и кърмения тои успя да направи това,което природата не ъспя - да ги съсипе!!!! Доверих му се - рекламата,взима наи-скъпо,статиите и като една патка попаднах в капана. Не само крайният резултат ,но и усложненията,лекарствата,д ве седмици на легло - дойде ми в повече!!! Как да вярваш на Бг хирурзите,страх ме е да легна под скалпела ,за да ги поправя. Мислех ,че попадам в бутикова клиника,а минах през конвейера на завода за силикони на Д-р Ильо Стоянов!!!!! Не ми остава друго освен да изплача болката си и да се надявам ,че други не биха направили моята грешка... Оправдана ли е рекламата на такива лекари,кой ги контролира и санкционира?????!!!!!!! Защо никой не говори за тях????!!!!!!!!
Здравей и от мен. Много съжалявам, че си преживяла такова разочарование. Знам, че човек се стреми да прави неща, които да го накарат да се чувства добре. За съжаление не всичко зависи от нас. Недей да се предаваш.
Бих те посъветвала, все пак да направиш консултация с някой друг хирург. Да видиш дали нещата все пак са поправими.
Казвам ти го, защото аз си правих корекция на бюста декември месец 2011 г. и преди да взема това решение обиколих няколко пластични хирурзи. Без да си налагам мнението, разбира се, мога да те посъветвам да отидеш при д-р Страхил Ефремов. Определено на мен ми вдъхна страхотно доверие още с посрещането. Има добро отношение към пациентите си и е честен по отношение на реално постижимото. Изпращам ти линк към сайта му, ако това те интересува http://drefremov.eu/.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th February 2012, 15:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз пък те съветвам да не ходиш при Ефремов, защото може би е единствения хирург, който е способен при ринопластика да ти направи по-голем нос, от колкото си имал! Заради него ходих с камба и то крива, 5 години!!! Да не говорим, че ми държа тампоните в носа 2 седмици! което се оказа супер опасно! Да не говорим, че след операцията при него се събудих с избити предни зъби!!! Не знам колко е некадърен анестезиолога му, да ми счупи збите! На 23 години трябваше да правя керамика!!!! Това беше най-кошмарната операция в живота ми, като го видя по телевизията стомаха ми се свива!
ДА НЕ ГОВОРИМ, че съм виждала супер криви и грозни гърди, правени при него!

Ако не си доволна от Стоянов, единствения човек за теб в Бг е Тепавичарова. Сори, за категоричността, но явно такава е нужна, след като почнаха да се препоръчват такива некадърници...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th February 2012, 15:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Момичета, не съм сигурна, че това е провокация, но много прилича.
На такива мнения пълни с критика, без да се конкретизира случая и с много препинателни знаци сме се нагледали доста

Даже очаквам след някой друг ден, "потърпевшата" със също толкова емоционално мнение, само че пълно със суперлативи, да сподели как е намерила най-добрия лекар, който е поправил щетите
Да, както видяхме, това се случи...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th February 2012, 18:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Не си губете времето с тази тема и потребителка - тя се появи за секунда и изчезна като дим.Даже не знам защо въобще реши да направи нова тема във форума като можеше да си напише единствения пост и в някоя от другите теми.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИльоСтояновтъргашилилекар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:46.