IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th June 2006, 22:44
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Честито за новите цицки надявам се всичко да е наред и много да си ги харесваш.И аз за това се спрях на нея, защото много детайлно обърна внимание на проблема ми,при мен случая си е наистина проблемен,и смятам че ми предложи най-доброто решение.Блягодаря за подкрепата ,вдъхна ми доста повече сигурност Ти как си след операцията,боли ли те още?Успех с операцията ня нослето ,ще пишеш после как е минала
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th June 2006, 09:09
AnnaBella AnnaBella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
По подразбиране

Чувствам се добре след операцията.Неприятно е само първата седмица,но за това е писано много във форума.Първите дни,когато е най тежко ще си в болницата и за теб ще се грижат наистина професионалисти.Страховет са по-големи от това,което ще преживееш.Моите болки бяха в гърба,но вече спя и на страни,така че всичко е много по добре .Харесвам си гърдите,не съм сексбомба,но при мене това беше максимума.В сравнение с преди съм !!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th June 2006, 12:57
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AnnaBella
На 18.05.06г. ме оперира доц.Тепавичарова. Силиконови инплантанти 245 кубика "Mentor" ортопедични.На 12.07.06г. ми предстои ринопластика пак при нея.Мога само да кажа че е голям перфекционист.Много съм доволна че се спрях точно на нея,благодарение и на форума.В началото е малко строга,но след това ще разбереш че е много готина.Ще се изненадаш колко мили и внимателни са всички от персонала,все пак е държавна болница.Стискам палци!!!

Тепавичарова как е на носове? Виждала ли си снимки при нея?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th June 2006, 18:58
AnnaBella AnnaBella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
По подразбиране

Лежах в болницата с момиче на което Тепавичарова е правила ринопластика преди 2год.Сега и сложи силикон.Момичето беше много доволна от носа си.Изглеждаше много естествен,не личи че е правена пластика.Обясни ми всичко,за това как ще изглеждам след операцията.За това се реших.Иначе видях 2 момичета правени при други лекари в същата болница,които изглеждаха меко казано страшно със шини на носа и огромни синини под очите.Тепавичарова ме увери че тя работи със други шини,които приличат на лепенка на носа и работи през ноздрите,а разбрах от други,но не съм 100% сигурна,че другите лекари режат под горната устна и от там стигат до носа.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th July 2006, 09:50
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Ами според мен изобщо не е важно как изглеждаш непосредствено след операцията, да, и аз така изглеждах, но това отдавна премина. Сега се чувствам и изглеждам добре. По-добре е човек да разбере, че това са сериозни интервенции, особено като се чупят кости и в зависимост от метода, може и да се получат страшни синини и подутини, от които после не остава и следа и да подходи по стоически. Важното е да изглежда добре, което при мен е така. И нищо не ми е рязано под горната устна
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th July 2006, 22:10
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

AnnaBella май вече трябва да ти е минала операцията на нослето.Когато можеш пиши как си, как е минала...разкажи за новото носле
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd July 2006, 23:47
AnnaBella AnnaBella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте отново! Операцията на носа ми мина успешно.Имам сладко, леко чипо носле. За сега единственния му недостатък е, че е малко широк точно между веждите и малко по-надолу,но това е отток,който не ме притеснява,защото моят нос си беше тънък.Операцията ми се състоеше в изпиляване на гърбица и леко повдигане на върха.Пълна упойка.Няма никаква болка,2 дни се стои с тампони в носа,на 3 ден те изписват със специална шина,която не е грозна,но е хваната към лицето ти с доста лепенки.Личи си ,че си със счупен нос.Синини имах по клепачите,но като ми махнаха шината на 10 ден вече нямах нищо.Странното е,че никой не ме забелязва,че съм си правила носа,освен хората,които знаеха.Казват ми,че изглеждам много добре,но не виждат,че е от носа.Единственният лош спомен от операцията ми е при излизането от упойката.Уплаших се, че ще се задавя от кръвта,която се стичаше в гърлото ми,нали се диша само през устата,та се наложи няколко пъти да аспирират кръвта от гърлото ми,докато разбера,че съм все още на изкуственно дишане и просто трябва да се успокоя.От всичко това ме боля гърлото цяла седмица.Съвета ми към всички,които искат да си правят ринопластика е да разпитат анестезиолога подробно какво става след излизането от упойката,за да не изпадат както мене в стрес.Иначе самата операция за мене беше лека,в сравнение с инплантантите.Доволна съм,и се чувствам нов човек.Когато човек обича себе си,обича по-вече и другите-извод,до който стигнах слид двете ми операции.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th July 2006, 01:12
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

AnnaBella много се радвам,че си доволна от резултата и на тази операция И на мен най-мъчителният ми спомен беше излизането ми от упойката,но сега вече лошото е забравено и се радвам на промяната
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th July 2006, 07:40
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Честито ново носле, AnnaBella
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th July 2006, 09:46
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Честито и от мен и благодаря за информацията, която си дала...звучи страшно, но целта оправдава средствата все пак
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.