IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th December 2018, 13:14
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте момичета, някой има ли идея колко време се чака за операция при д-р Стоянов? Аз се обадих в началото на Деквмври и запазих час ча средата на март и това само за консултацията... След нея горе-долу колко време се чака за операция, някой от оперираните ако може да сподели...

О и също така, след като бях на консултация при Николай Георгиев (която ми се стори супер претупана и набързо без никакво лично отношение) секретарката му че затрупа с един куп изследвания които трябваше да си направя самостоятвлно някъде на друго място. При Ильо така ли е или в клиниката си правят всичко?

Мерси много предварително
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th January 2019, 13:13
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Здравей!
Най-вероятно края на май или юни месец ще ти предложат дата .
Изследванията си ги правиш на друго място.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 8th January 2019, 10:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kuma Lisa Виж мнението
О и също така, след като бях на консултация при Николай Георгиев (която ми се стори супер претупана и набързо без никакво лично отношение) секретарката му че затрупа с един куп изследвания които трябваше да си направя самостоятвлно някъде на друго място. При Ильо така ли е или в клиниката си правят всичко?

Мерси много предварително
Правят се куп изследвания-да и при Ильо. И на друго място. Мен тези изследвания, без направление от личен доктор, ми излязоха 200лв.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th January 2019, 19:47
Ina0208 Ina0208 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Бихте ли ми казали как сте си записали час за консултация при доц. Романски в Александровска болница. Не мога да се свържа на неговия телефонен номер от сайта на болницата. Звъннах на номера на старшата сестра и доколкото разбрах се определя по един ден в месеца, в който той приема без записани часове. Моля, дайте малко подробности как са организирани прегледите при доцента. Предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 25th March 2019, 14:31
tania.georgieva83 tania.georgieva83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, моля да изпратите снимки и на мен.
tania.georgieva83@gmail.com
Предварително благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:02.