IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th May 2006, 14:53
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

zuzka,аз ако съм на твое място сериозно ще се замисля дали да се обърна към този Калудов.Той е некоректен към пациентките си!!! На всеки може да се случи но той от човешка гледна точка трябва да оправи това което е направил несполучливо за своя сметка .ТОЙ Е РИСКУВАЛ ЖИВОТА НА МОМИЧЕТО ! Има доктори който искат пациента да им е доволен ,а не само ПАРИ,ПАРИ и Пари !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th May 2006, 15:46
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

малка подробност - за да си правиш операция - повдигане на бюст желателно е да си приключила с ражданията. Не е вярно, че метода около ореолата не дава резултати, защото не ти се отстранява само кожата, за да ти сплеска гърдата, а ти се разрязва и млечната жлеза след което се кръстосва под гърдата. Операцията наистина е сложна. Моята беше близо 7 часа.
Разбира се с Т образния разрез или разрез около зърното и перпедикуляр дават по-добри резултати, но това е за сметка на белезите. Не мисля, че за 1-2 см. по нагоре гърди си заслужава толкова много белези, но това отново е въпрос на избор и разбира се на тип гърди.
Аз се спрях на вариант разрези около ореолата и 3,5 месеца след операцията почти няма и следа от белези, камо ли набори.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th May 2006, 16:27
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Вярно е, че белезите се изпъват и изравняват, но първоначалния шок от вида им е травмиращ. Може би това е искал да ти каже Динев, защото аз съм обсъждала с него такъв вариант след години като ми увиснат циците от ЕГН - то.

Има снимки с и без белег надолу:
http://www.faceandfigure.com/site/br...htm#droop15628
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th May 2006, 16:43
zuzka zuzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Мерси за сайта,пак ще си помисля за тази корекция-на кой метод да се подложа.Искам да имам по- малко белези и също добър резултат .Все още мисля про кого да отида.Мерси на всички.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th May 2006, 22:00
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

rm-разкажи малко повече за операцията,колко пари струва,при кого си я прави и всичко каквото се сетиш,защото твърдо съм се решиле на тази операция,защото работата никак не е добре
ще съм ти много благодарна
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st May 2006, 10:09
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

предполагам, че всичко , което се отнася за повдигане на гърди, важи и за намаляването, нали?Процедурата е почти сходна.Аз съм решила един ден да си намаля гърдите /за сега пари няма/ , но много се притеснявам от тези белези, но все пак предпочитам да съм грозна само съблечена, отколкото да ми е непрекъснато дискомфортно
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st May 2006, 20:21
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Абсолютно подкрепям SexyLady,е някъде бях чела,че е 1600лв.Вие тук с тези 2 000евро ме хвърлихте в тъча направо Не ме стресирайте моля ви много пари бе мацки
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st May 2006, 20:23
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Някой да не се е объркал с тези мангизи
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st June 2006, 05:56
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цени в клиника "Вита" д-р Динев
Намаляване на гърди -с обща анестезия
1000

Повдигане на гърди -с обща анестезия
1000

В Евро
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st June 2006, 06:26
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Бейби, да не те отчайвам, ама съм писала мейли на повечето от посочените тук хирурзи с питане за цената, и да ти кажа е точно около 1500-2000 евро И за мен сега е скъпо, а другото което ме спира е, че не съм раждала, а както знаем след раждане бюста увисва така или иначе
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганенабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:18.