IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th June 2006, 08:07
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Значи с теб надеждата ни е д-р Динев, ама аз докато се реша ще вдигнат цените.Отделно, че е най-добре след раждане да се правят тези интервенции, така че....
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th June 2006, 08:57
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Да,на мен лично ми е там надеждата ,а между другото аз му споделех,че ме спира както и финансовата ми нестабилност,така и това,че после не е препоръчително да раждам,а той ми отговори,че това не е вярно,а пък по този въпрос д-р Бояджиев ми каза,че мога да имам сериозни проблеми с кърменето,не знам на кой да вярвам ,но е най-добре да спра с детеражданията и тогава да правя,каквото ще правя
Отговори с цитат
  #43  
Стар 8th June 2006, 09:54
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

До колкото знам, ако само си повдигнеш бюста, няма проблем.Аз обаче искам намаляване и може би повдигане.Тогава се изрязва част от млечната жлеза и не може да се кърми.Затова е и препоръчително след раждане, защото освен ,че не можеш да кърмиш, с цялото това дебелеене-слабеене бюста ще увисне отново
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th June 2006, 10:51
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SexyLady
До колкото знам, ако само си повдигнеш бюста, няма проблем.Аз обаче искам намаляване и може би повдигане.Тогава се изрязва част от млечната жлеза и не може да се кърми.Затова е и препоръчително след раждане, защото освен ,че не можеш да кърмиш, с цялото това дебелеене-слабеене бюста ще увисне отново
Има логика ,но пък и само повдигане да е,не е ли възможно пак да пораснат по време на бременност и пак да увиснат,то проблема не е никакъв,само,че трябва да "снеса" сумата още веднъж, а нямам излишни
Както и да е аз и без това сега нямам възможност,така,че искам,не изкам ще изчакам
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th June 2006, 11:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Бояджиев ми обясни, че при повдигане на бюста с тоя Т-образния разрез има много голяма вероятност да се прегъне някоя млечна жлеза, и при раждане и слизане на кърмата да се запуши...оттам и проблемите. затова се отказах от повдигане, и въпреки плашещите 450 сс, които каза че ще трябва да ми сложи, предпочетох това, отколкото да рискувам.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th June 2006, 13:15
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Бояджиев ми обясни, че при повдигане на бюста с тоя Т-образния разрез има много голяма вероятност да се прегъне някоя млечна жлеза, и при раждане и слизане на кърмата да се запуши...оттам и проблемите. затова се отказах от повдигане, и въпреки плашещите 450 сс, които каза че ще трябва да ми сложи, предпочетох това, отколкото да рискувам.
Ама аз не искам Т-образен разрез(много белези бе душа),а само около ареолата,дали е по-скъпо знае ли някой
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th June 2006, 17:03
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Да се спести Т-образният разрез може само ако ареолите не са отишли прекалено надолу... това го преценя лекар.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #48  
Стар 6th August 2021, 16:10
roman3995ke roman3995ke не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2021
Мнения: 6
По подразбиране

Хапчета за увеличаване на бюста - https://breasfast.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от roman3995ke : 26th August 2021 на 09:14
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганенабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:07.