IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th March 2019, 12:29
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Мисля че си ги имат в болницата и ги поручват редовно, щом този лекар прави по 5-7 операции на ден.. май си трябва хахах... Иначе аз от самото начало му казах на този че искам 450цц анатомични импланти показах му и снимки на това което искам и също ме помоли за снимка на моите за да може лекаря да види разположението на кожата и гръдния кош. Казаха ми че няма проблем, може да стане и много хубаво ще седи. Мисля да ги направя в края на април и след това ще кажа как е.

Най-много ме учуди как работят с Ментор - Алерган, които са едни от най-скъпите и добре импланти и цената им е толкова ниска. В този форум толкова съм чела как изкарват хирурзите които имат по-ниски цени че работели с боклуци, а не е така, цената дори и на най-добрите импланти мисля че не е повече от 1000 евро. Че и отгоре на всичко и в хотел ще седя една седмица Може и да е от евтината лира де, но все пак се радвам че ги открих защото от толкова четене, мнения и консултации почнах да оставам с едно много неприятно и напрягащо чувство при мисълта за операция при някои наш хирург.

Умирам от страх от анаестезията обаче хахаха имам чувството че като дойде време и ме сложат на масата ще почна да рева и да искам да си ходя .....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th March 2019, 13:12
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

хахаха ти докато легнеш и и те вкарат в операционна, веднага ще заспиш. Аз нищо не помня. По стресиращо ми беше като дойдоха да ме вземат от стаята, да ме закарат до операционната. И тогава осъзнаваш......какво случва хаха. 450 е супер. Аз ако можех сега да избирам би
х сложила 400-420. А в момента имам 350. Моите са Политех, доволна съм. Много естествени и меки.

Последно редактирано от petq.vandova : 14th March 2019 на 13:15
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th March 2019, 14:20
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petq.vandova Виж мнението
хахаха ти докато легнеш и и те вкарат в операционна, веднага ще заспиш. Аз нищо не помня. По стресиращо ми беше като дойдоха да ме вземат от стаята, да ме закарат до операционната. И тогава осъзнаваш......какво случва хаха. 450 е супер. Аз ако можех сега да избирам би
х сложила 400-420. А в момента имам 350. Моите са Политех, доволна съм. Много естествени и меки.
Теб интубираха ли те или само с маска? Знам че много боли гърлото после и не искам... А много странно нещо ми каза една приятелка, че след всqка операция трябвало една седмица да си биеш някакви инжекции за разрешдане на кръвта за да не се съсирва. И на сайта им четох че и при тях е така... Ти би ли си такива?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th March 2019, 15:26
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Не дори не разбрах как са ми вкарали упойката. Явно не са ме интубирали, не ме е боляло гърлото и не съм пила хапчета за съсирване на кръвта. Явно си има различни упойки. Не ме е боляло главата като при епидурална и тн.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th March 2019, 15:49
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Аз сега видqх че тази болница била в София... не знаех че има такава. Каква беше цената при тях?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th March 2019, 16:28
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Не съм запозната, но в Истанбул имат 2 болници от веригата. Цената беше 3000 eu. Трансфер, изследвания, престой 1 ден и два прегледа след това.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th March 2019, 19:05
Аватара на Kristin88
Kristin88 Kristin88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Kuma Lisa благодаря за отговора. Иначе съм висока 158, 42 кг, подгръдна 69см, избра ми импланти 260 цц анатомични ментор, висок профил. Не знам да не ми малеят... но каквото такова.

Последно редактирано от Kristin88 : 22nd March 2019 на 19:29
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th March 2019, 10:08
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте отново, момичета! Исках само да вметна че дойде денят на консултацията с Д-р Стоянов, но тъй като аз вече сум избрала къде да се оперирам дадох консултацията на майка ми и отидох с нея. Докторът е страхотен, няма да си кривя душата, консултацията беше в края на денq и си говорихме с него около 50 минути, чак аз се учудих. След консултацията ми за 2 минути при Николай Георгиев не очаквах д-р Стоянов да отдели много повече внимание, но той го направи. Така, само за сравнение искам да кая че Стоянов, премери всичи параметри на майка ми до милиметъра и изчисли изключително внимателно какъв имплант е най-подходящ за нея - измери разстоянието между гърдите, дебелината им, широчината им, колко е изпъкнал гръдния кош и още много други неща и заключи че за нея е най-подходяш капковиден имплант между 375 и 420 цц. В останалото време му задавахме всевъзможни въпроси - от това с какви инструменти прави операцията до анестезията, шевовете, как седи кръглия и капковидния имплант в различни положения... той отговори на всичко без капка припряност, беше наистина много приятелски разговор и смея да твърдя че тове е един страхотен човек и професионалист. Клиниката му е много хубава и модерно обзаведена ако това има значение за някого... хаха
Та ако трябва да сравня неговото отношение с това на Николай, бих избрала д-р Стоянов 100 пъти за мой лекар. Георгиев ти дава 1 сутиен и ти слага подплънки за 30 секунди - така добре ли е, да и аз така мисля, помисли си дали искаш кръгъл или капковиден и си запиши час при секретарката ми...?!?!? Нито лекарски поглед, нито обоснована препоръка. Сега човека може да си разбира от работата нищо е казвам, просто правя сравнението междй двете консултации.
Така че който се чуди за лекар, моето мнение е, че Стоянов е най-добрият избор за България, цената е 4400 евро и изследванията са 120 лв. Когато преведеш капарото 1000 лв, звъниш в клиниката и им казваш и те ти запазват дата за след месец. Успех на всички и когато се оперирам ще ви кажа как е и в Турция
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th March 2019, 10:14
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristin88 Виж мнението
Kuma Lisa благодаря за отговора.
Ще се оперирам при Д-р Молов понеже имам познати оперирани при него. Иначе съм висока 158, 42 кг, подгръдна 69см, избра ми импланти 260 цц анатомични ментор, висок профил. Каза,че тези ще са подходящи, ако избера по-големи каза, че ще ме боли, не разбрах много нямам разтеглива кожа. Не знам да не ми малеят... но каквото такова.
Мисля че на твоята височина и килограми тези кубици ще седят добре, въпреки че мисля че ако се прежалиш за болката можеш и повече да събереш. Виждала съм много дребни момичета с по 350 цц, но щом доктора така е казал... какво да правиш, може по-нататък като ти се поразширят джобовете повече... хаха
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th March 2019, 15:49
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Kuma Lisa а ти защо не се оперираш при Стоянов?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаВИТАмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.