IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th August 2007, 17:43
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране :)

здравеи точно днес получих отговора й! Ако искаш мога да ти пратя писмото й,и ти да го прочетеш.Нищо че е написала само 1 ред. Ама явно жената има много работа цунки

разказваи как мина операцията?Какви имплантанти,как са поствени,болки..абе всичко Само незная защо има разлика в цените?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th August 2007, 18:41
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

при Н.Георгиев за евросиликон платих 2700 евро
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th August 2007, 18:44
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefiela
Боряна Х. от кога ти е информацията за др.Заякова ? Преди една седмица платих 2 500 евро.
Очевидно докторката си е променила драстично цените в последно време...

И аз знаех цена за ринопластика 1000 и нещо-2700 лв, но на мен(както няма да има чупене и кой знае какви сложни промени), ми каза 2700 лв. За паласки(липосукция), ми каза 1700 лв....

Консултацията при нея вече е 30 лв. До скоро разбрах, че е била 20...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th August 2007, 20:03
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране :)

Еми така е мацки Всеки взима на него колкото му е удобно Лично казано аз съм готова да платя толкова колко каже,само и само да ми спретне наистина яки цицита а ако нещо се убърка да му се взима дипломата или каквото там имат,и да нямат повече право да практикуват!Според мен не ни искат малко пари-а даже и не са сигурни в това което правят! Жалко, но наитина според мен е така..А да знаете колко много ми се иска да греша
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th August 2007, 21:55
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Еми така е мацки Всеки взима на него колкото му е удобно Лично казано аз съм готова да платя толкова колко каже......Според мен не ни искат малко пари-а даже и не са сигурни в това което правят! Жалко, но наитина според мен е така..А да знаете колко много ми се иска да греша
Takа е! И аз ако знам, че ще ме направят точно както искам, ще дам колкото казват, но кой ти дава подобни гаранции?! Никой! А цените са си наистина високи..Попаднах на стара тема, от миналата година август, когато се коментираше, че ринопластиката тогава е била 1000Е и то в скъпите клиники! Сега само мога да си мечтая за такава цена...Хехе...

И все пак ми е адски тъпо като ме възприемат единствено и само като ходеща пачка пари..

Изобщо дали с някой лекар ще се получи да изградим екип, да мога да разчитам на него и да съм сигурна, че съм се доверила на правилният човек...Аз лично се съмнявам..Дано да греша все пак!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th August 2007, 10:40
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
здравеи
разказваи как мина операцията?Какви имплантанти,как са поствени,болки..абе всичко Само незная защо има разлика в цените?

Боби писала съм за мойта операция и в Дневника и в темата за др.Заякова . Утре ще ходя да ми маха конците(13 дни) и ще пратя снимки. А за цените ........ то май всичко поскъпна напоследък....... ако си доволна от резултата значи си струва - ама гаранции предварително никой не дава
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th August 2007, 16:38
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

здравеите.аз бях на консултация в петак при др.Заякова и ми каза че цената на евросиликона е 2800еu на mhgan 3300eu.консултацията е 30 лв.явно цените растат.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th August 2007, 13:00
mara mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до mara
По подразбиране

Здравей, аз си правих такава операция преди вече три месеца при Бояджиев, излезе ми 3300 евро и 100 лв. за изследвания преди това, след операцията и преди нея не ми е взимал пари за консултация
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th August 2007, 16:08
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

А гаранция имат ли имплантите? И ако да, колко е тя?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th August 2007, 10:49
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Гаранцията е доживотна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкострувадасисложишимплантигърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:36.