IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th February 2008, 21:42
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Общо операцията+импланти при И. Стоянов=8700 лв., а при Тепавичарова=8000 лв. (като вътре калкулирам и около 400 лв. за по-добра упойка и 400 лв. за по-добри конци). Просто единия казва висока цена за операция и ниска за имплантите, а другия обратно. И. Стоянов твърди, че това е истинската цена за имплантите- 2700 лв. за McGan анатомични и който ми я казва вместо в лева, в Евро значи ме лъже ужасно.
При Н. Георгиев операцията е 1400 Euro=2800 лв., а имплантите са 2200 Euro=4400 лв. (Eurosilicon) или общо 3600 Euro=7200 лв.

Болкоуспокояващите при Тепавичарова- безплатни. Плащам си Аулина, който ще си купя. Извинете за подвеждането.
Упойката при Тепавичарова-тя препоръчва. Анестезиолога решава и дава крайна дума. Тепавичарова няма отношение към упойката и закупуването й. При мен лично се налага- имам 4 алергии +други 2 към медикаменти, които имат отношение към упойката. Знам си го още от секциото.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th August 2021, 16:00
ulak4444 ulak4444 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2021
Мнения: 4
По подразбиране

Хапчета за увеличаване на бюста - https://breasfast.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от ulak4444 : 26th August 2021 на 09:13
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкострувадасисложишимплантигърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.