IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th November 2011, 17:55
FaerY FaerY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета. От известно време чета форума, защото ми предстои операция за увеличаване на бюста, но до сега никога не съм се включвала в дискусиите. Сега обаче реших да го направя точно защото операцията, която ми предстои ще е при д-р Людмил Пеев. Операцията ми е на 01.12, след няколко дни. В същата тази клиника в с. Доганово. Бях 2 пъти на консултация при д-р Пеев. Беше много внимателен и отзивчив. Отговори на всичките ми въпроси, даде ми визитка с личен телефон и ми каза, че е нормално от тук до операцията да ми изникнат още един куп такива и да не се притеснявам да му звънна по всяко време за да питам каквото и да е. Не мога да изкажа още лично мнение за него. Търсих доста в нета и попаднах тук там на няколко коментара за него и бгмама форума има няколко отзиви, не са много, но няма и отрицателни. Искам просто да съобщя, че аз ще се подложа на операция при него. Стискайте ми палци, а след 01.12, живот и здраве всичко да мине наред ще ви разкажа как е минало и какви са резултатите и моите лични отзиви и впечатления спрямо него и клиниката. Надявам се с това да мога да помогна на други момичета, които търсят малко повече информация за него. Забравих да споделя, че освен мен и моя приятелка ще се оперира при него, двете с нея заедно бяхме на консултации и помолихме операциите ни да са в един и същи ден, за да се подкрепяме взаимно . Той каза че няма проблем и избрахме дата така че да е свободна за нас двете. Ще мога после да ви кажа как е минало и при нея понеже ще сме заедно.

Последно редактирано от FaerY : 26th November 2011 на 17:59
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th December 2011, 11:58
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здравеите,и аз ще се оперирам при др.Пеев..Имам няколко въпроса.Ще се се почуствам по спокоина ако ми отговорите.
1-мисля че по това време ще съм в цикъл,а четох че не трябва.Проблема е че ако сега променя цикала си,януари по същтото време ще правя биопсия и не трябва да съм в цикъл.
2-сутиена ако не е еластичен 75С при 300 сс..добре ли ще е.
3-има ли разлика зад гръдния мускул и под гръдниа мускул...Моля Ви момичета за отговор..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th December 2011, 13:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Вече ти отговорих в другата тема в която беше публекувано това съобщение. Биопсията, която ще правиш си е твоя работа, но ако имаш здравословен проблем заради което се налага биопсия не трябва да се оперираш. Аз се оперирах при Стоянов, той ми даде списък с един куп изследвания и ми каза че едно нещо ако не ми е в ред или не го направя операцията се отлага. За сутиена също доктора ми написа точно кой модел и размер да си взема. Сега това зад и под гръдното го разбирам, че имаш в предвид подмускулно или надмускулно - подмускулното е по-добрия вариант.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th December 2011, 11:57
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
Post

Маркова изпращам ти много голяма прегръдка
Отговорих ти в другата тема.
А някои опериран от др.Пеев ?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th December 2011, 13:13
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

FaerY вече трябва да е оперирана, датата й беше на първи. Ще очакваме да се включи и да разкаже.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th December 2011, 10:44
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здравеите...Ето ме прясна прясна....На 28 от комсултация дирекно в операцоната..
Др.Пеев много внимателен,много прецизен,,много то4ен...По моята структура ми предложи 400 ,,но ми се видя много та сложихме 350..много тежко изкарах но6та...но мина ,Днес ве4е ходя ,по малко болки,,БЯх 24 4аса с дренажи...Пропускам празнуването на новата година...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th December 2011, 11:39
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Честито и със здраве да си ги пъчиш. Не ти ли дадоха нещо да заспиш за ноща. Мен ми биха една инжекция и спах непробудно като бебе, като се замисля това беше последната ми нормална нощ до сега.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th December 2011, 15:35
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Биха ми 5 мускулни ,4 венозни и 3 през устата....и зле ....
От сно6ти имам температура,дадоха ми антибиотик..
Но съм цялата схваната,силни мускулни болки,,и от страни са ми много хвръкнали и ходя като бор4е...на кръста ми излезна не6то като мехур,,,много са ми подути..офф..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th December 2011, 16:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jufka Виж мнението
Биха ми 5 мускулни ,4 венозни и 3 през устата....и зле ....
От сно6ти имам температура,дадоха ми антибиотик..
Но съм цялата схваната,силни мускулни болки,,и от страни са ми много хвръкнали и ходя като бор4е...на кръста ми излезна не6то като мехур,,,много са ми подути..офф..
Леле, аз много се наплаших.... Кво ли ме чака и мен?
Бързо възстновяване!

П.С.: Високата температура нещо нормално ли е? Някои казват, че е нормална.?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th December 2011, 20:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jufka Виж мнението
Биха ми 5 мускулни ,4 венозни и 3 през устата....и зле ....
От сно6ти имам температура,дадоха ми антибиотик..
Но съм цялата схваната,силни мускулни болки,,и от страни са ми много хвръкнали и ходя като бор4е...на кръста ми излезна не6то като мехур,,,много са ми подути..офф..
Божее, за какво ти дадоха толкова лекарства - болки ли имаше? За температурата да нормално е в първите няколко дни, но не ми се вижда нормално толкова много лекарства да се дадат на куп - ама и аз не ъм толкова компетентна де.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:49.