IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st August 2009, 21:20
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо :)

Здравейте на всички!
Имам намерение да се подложа на операция за увеличаване на бюста и в момента проучвам така да се каже пазара.
Вашите мнения ще ми бъдат много добър ориентир, за което предварително благодаря!!!
За сега съм ходила на консултация при 2-ма хирурзи: Др. Живко Кънев и Др. Николай Георгиев.
От д-р Кънев имам много добри впечатления, говорихме мн подробно повече от час, той ми рисува, черта различните размери и профили на имплантите (препоръча ми PIP), говорихме за рисковете, за всичко общо взето, много търпеливо ме изслушваше и отговаряше. Консултацията ми струваше 20 лв.
При Георгиве беше като на конвейр, то4но 10 мин ми говори, като че срещу мен имаше пуснат аудио запис, без въобще да се интересува от моите въпроси. Никаква психология! Бутна ми 2 размера импланти в един сутиен и се разбрахме, че втория ми по-добър, ама какво искам да постигна, защо, няма такива работи...Много се разочаровах...
А за цените да не говорим
Кънев - 2500 Е
Георгиев - 4000 Е
За едно и също нещо...
Та въпросът ми е:
Има ли момичета, оперирали се при Кънев за увеличаване на гърди?
Ако да, моля споделете къде, кога, доволни ли сте от резултата, следоперативни консултации на какво ниво са?
Кънев го намерих чрез Медицински център "ВЯРА" (то май е основно клиника за стерилитет, но има и оперативен блок) и се разбрахме, че операцията ще бъде там.
Моля момичета кажете какво е важното при подготовката и извършването на операцията? Стерилност, прецизност на екипа....Струва ли си да се ходи в лъскавите клиники, където не те питат какво искаш и ти взимат почти двойно по-скъпо или е по-добре да се довериш на не толкова известен хирург, но който може да извърши същото нещо, със същия резултат, но с повече внимание преди и след?
Май много дълго стана, извинете....
Благодаря ви предварително за отговорите
ПП Потърсих теми за Кънев, но са доста стари
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd August 2009, 03:50
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Моят съвет е да провериш , дали доктора е пластичен и дали има опит в гърди. Аз като теб се чудих , и направих грешен избор -избрах по евтино , но вниманието беше само докато платих .Внимавай , при Георгиев може да е конвеир , но е натрупал много опит .Желая ти успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd August 2009, 21:47
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Диадора, благодаря ти за съвета....аз също мисля, че опитът има значение и при Георгиев той със сигурност е голям, но отношението беше много вяло и не бих се оперирала при него, тъй като за мен това освен разкрасителна процедура е и психологически момент (не всеки ден си правя такава операция) и бих искала да полу4а малко повече внимание, може би попаднах в кофти ден, знам ли...мога да отида пак при него например със съпруга ми....
Ти при кого се оперира, не си ли доволна? Как мога да проуча дали този доктор е добър в гърди (той ми даде доста примери от практиката си, пък знам ли)...
Меерси
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd August 2009, 07:08
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

2500 евро е идеална цена.. жалко че няма мнения от някой който си е правил гърдите при него...аз се бях навила за н.георгиев но той е в отпуска до края на месеца и сега търся друг хирирг
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th September 2009, 10:16
dvaseva dvaseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
2500 евро е идеална цена.. жалко че няма мнения от някой който си е правил гърдите при него...аз се бях навила за н.георгиев но той е в отпуска до края на месеца и сега търся друг хирирг
Здравейте,не съм влизала много отдавна в този форум и сега попаднах на темата,аз правих операция при д-р Кънев,мн съм доволна,ако някой има въпроси да пише
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th September 2009, 14:34
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

аз също си направих операция при него за уголемяване на гърдите и съм изключително доволна, много мил и точен човек и с перфектно отношение към пациентите си. заега нямам оплаквания
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th September 2009, 18:33
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
.... и с перфектно отношение към пациентите си...
Шегуваш се,нали?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th September 2009, 18:50
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
.... и с перфектно отношение към пациентите си...
Шегуваш се,нали?
хаха НЕ не знам защо мислиш, че се шегувам.. просто това е моето мнение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th September 2009, 08:14
dvaseva dvaseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
.... и с перфектно отношение към пациентите си...
Шегуваш се,нали?
хаха НЕ не знам защо мислиш, че се шегувам.. просто това е моето мнение
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th September 2009, 15:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности
което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:35.