IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th September 2009, 15:38
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Ех, че се радвам, че получих отговори от вас по тази тема!!!
Какво точно имате пред вид, че се шегува jinglegirl? Krisi_pat моля те разкажи повече за ОП-то? Доволна си от резултата така ли?
Ако искаш пиши ми на лични
Благодаря предварително!
ПП Аз също останах с добро впечатление от др-а, но исках да знам и като професионалист как е, в смисъл какви резултати се постигат...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th September 2009, 17:20
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности
което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре
Теда отдавна исках да напиша това , но ти много добре и кратко си го формулирала . Това , че са сладкодумни играе лоша роля някой път .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th September 2009, 17:28
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th September 2009, 21:37
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel
Ех, че се радвам, че получих отговори от вас по тази тема!!!
Какво точно имате пред вид, че се шегува jinglegirl? Krisi_pat моля те разкажи повече за ОП-то? Доволна си от резултата така ли?
Ако искаш пиши ми на лични
Благодаря предварително!
ПП Аз също останах с добро впечатление от др-а, но исках да знам и като професионалист как е, в смисъл какви резултати се постигат...
оперирах се при него в клиника Вита... след операцията останах 1 ден в клиниката и там всички се грижеха много добре за мен, докторът също минаваше да проверява как съм.. не знам какво да ти разкажа-питай какво те интересува след 3 дни се върнах да ми свалят превръзката..нямах дренажи. болеше ме много в началото, но това е нормално за подмусколно поставяне на имплантите...днес също бях на преглед при доктора и както винаги се държеше супер, засега всичко е ок :P
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th September 2009, 21:38
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

да, доволна съм от резултата
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th September 2009, 12:32
dvaseva dvaseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности
което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре
Да кадърноста на лекаря е на парво място,мисля,че няма човек,който е решил да се подложи на каквато и да е операция и има възможност да избере лекар да не се поинтересува за неговия професионален опит и съответните резултати от работата му.За мен е важно и отношението към пациента,разясняването и на най-малките подробности,както и отговорите на всички мои въпроси(колкото и налудничеви да са те).Защото има лекари,които правят операции всеки ден,на тях всичко им е ясно и не смятат за нужно да ти отговарят за подробностити -"всичко ще бъде ОК"
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th September 2009, 12:34
dvaseva dvaseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 29
По подразбиране

За мен д-р Кънев е кадърен доктор,с прекрасно отношение към пациента и с отлични предценки
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th September 2009, 12:40
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dvaseva
За мен д-р Кънев е кадърен доктор,с прекрасно отношение към пациента и с отлични предценки
напълно подкрепям мнението ти
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th September 2009, 15:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel
.....Какво точно имате предвид, че се шегува, jinglegirl?...
Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка
П.П.Може да не сме успели да го респектираме достатъчно,но волностите са в повече
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th September 2009, 15:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от etaniel
.....Какво точно имате предвид, че се шегува, jinglegirl?...
Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка
Значи не оспорваш все пак "прекрасното" му отношение... Може би ти си прекалено консервативна
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:04.