IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 23rd April 2009, 14:46
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Ох, да пролетта..да ви кажа колко я чаках..тази зима много ми дойде, така исках слънце, раходки, салатки На всикчо отгоре се мушнах в един мой страхотен летен панталон...и дори ми е леко широк, а е един мъничък мани, мани ...Така че до лятото да сме живи и здрави - може да завъртим слабо дупе по морето

Да пожелая слънчево настроение на всички
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #92  
Стар 23rd April 2009, 18:01
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

monita_g: Не може, а ЩЕ
Имам чувстово, че тази пролет ще е най-вълнуващата в живота на много хора, като един път завинаги се оттървем от излишните килограми!!!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 24th April 2009, 00:12
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Здравейте, девойки!
Аз не съм се отказала от битката, просто бях няколко дни на едно много хубаво място без нет и кантар, което си беше полезно упражнение.
По Великден бях особено примерна, обаче вчера се случиха разни свинства с коварната комбинация сладко+тесто. Размерите не ги коментирам, щетите са такива, че когато се претеглих днес, бях пак 63.5 - т.е. толкова, колкото и в началото на предизвикателството.
Вземам се в ръце и толкова. Кога отчитаме резултатите? На 2-ри ли се пада? Дано се похваля с -1 кг., и на това ще съм доволна.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 24th April 2009, 10:00
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Роня, даже с -2кг. ще се похвалиш мила!!! Ще си върнеш този, защото ти си задържала просто вода и ще свалиш още един, имаш още време Ние вярваме, че ще се справиш!
Ето едно стимулче:

За да можем и ние да си лежим така, а мъжете да се спъват докато се заглеждат в нас!!!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 24th April 2009, 10:08
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Engel, доста предизвикателства(при това успешни) ще ми трябват на мен преди да мога да си полегна така и да предизвиквам нещо различно от отвращение. За този плажен сезон ми е ясно, че няма да стане, но да се надяваме, че за лято 2010 нещата ще са ОК.
__________________
...
Отговори с цитат
  #96  
Стар 24th April 2009, 10:17
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraska_Praska
Engel, доста предизвикателства(при това успешни) ще ми трябват на мен преди да мога да си полегна така и да предизвиквам нещо различно от отвращение. За този плажен сезон ми е ясно, че няма да стане, но да се надяваме, че за лято 2010 нещата ще са ОК.

Оооооооооо я стига! И аз съм праска, но никога няма да кажа, че отращавам хората...недей и ти...сгурна съм, че не е вярно и сама се вкарваш в такива филми...яяяя високо главата и имай високо мнение за себе си и се обичай каквато си Важното е, че си ЧОВЕК, без значение, че пълничка....да не е по-добре злобен и надут скелет... тц Не те познавам, но ще те бия за тези думи, ако те видя
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #97  
Стар 24th April 2009, 10:25
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Хехе, lqlqlqlq, не се притеснявай, не съм влязла във филми или нещо такова... Аз обичам себе си, гледам на себе си на човек с определени качества, вече узрях за идеята, че това как се чувствам не трябва да зависи само от това как изглеждам. Но това не пречи да имам реална представа за някой неща Знам си, че не съм никак привлекателна в момента и не си затварям очите за това, напротив, приемам го, при това сравнително спокойно. То първата стъпка в правилната посока винаги е именно да осъзнаеш истината и да я приемеш, пък след това вече мислиш какво и как да промениш
__________________
...
Отговори с цитат
  #98  
Стар 24th April 2009, 10:31
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Kraska_Praska, радвам се много.. Май аз се вкарах във филм Не съм те разбрала правилно..

Успех на всички, аз се надявам скоро да се похваля с промяна в кантара
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #99  
Стар 24th April 2009, 10:41
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Мацки, убедена съм, че началото на промяната е най-съществената част! Плюс това аз съм забелязала, че когато се храня правилно и знам, че съм на диета, се чувствам в пъти по-слаба- а това как се чувстваме е най-важното.
Иначе стимулчета на Engel са супер!
Аз съм забелязала, че се заглеждам повече по красиви момичета, отколкото по пичове.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 24th April 2009, 10:44
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Краске мога да ти кажа, че ако със следващите 3 предизвикателства се справим успешно ще е точно средата на лятото и ще сме много близо до целта си, а пък ако включим и спорт резултата ще е много по-добър и може да не се излежавам точно като нея ама ще се излежавам точно както аз си искам Аз имам да свалям 8кг, а ти 10кг. до колкото си спомням
Дори и краят на лятото да е пак ще се покажем по бански, когато постигнем мечтаният силует аааааа!!! Имай малко вяра, какво само повтаряш колко предизвикателства трябва, мисли реално всяко предизвикателство си е -2кг. :P Не ме ядосвайте, че паля колата и идвам да чета лекций
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дневнопредизвикателство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:38.