IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 5th July 2013, 22:33
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Най-добре ще е да въведем правило да не обръщаме внимание на злобарите, пълен игнор по всички фронтове!!!
От всичко попрочетено от тук, от там аз съм се спряла на липофилинга със стволови клетки, за момента обаче освен, че го предлага само Ильо Стоянов няма никакви отзиви от реални пациентки, което като се има предвид, че го предлага от 2009г ми се вижда притеснително?!
То това, че го предлага само той е добре, защото също трябва да се прави с инструментариум на Колман. Иначе е повече от кожодество, ако някой го предложи /на изумяваща цена/ и незадоволителен краен резултат.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 5th July 2013, 22:39
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Сега виждам, че и Николай Георгиев има някакви напъни в тази област http://www.derma-info.bg/index.php?o...1-07&Itemid=40
Отговори с цитат
  #93  
Стар 5th July 2013, 22:53
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Явно не само той се напъва: http://plastichnahirurgia.blogspot.c...g-page_05.html

Дори и увеличаване на бюст предлагат!
Ние подвизаващите се във форума явно сме доста назад с новостите!
Кларисина, пратих ти мейл преди 1-2 мин.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 6th July 2013, 00:05
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Много благодаря за имейла, писах ти.
Сега отивам да чета и за Ефремов, въпреки, че имам бегли спомени за него от негативни мнения!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 6th July 2013, 15:55
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тази снимка дето съм я показал всъщност наистина може да заблуди някой, тъй като реално този човек спрямо формата на лицето бузите преди филъра въобще не са му толкова хлътнали, по скоро тъмните кръгове не са добре, но нямаше много други снимки подходящи, дори бих казал, че ако си махне само тъмните кръгове без да прави бузи ще е много по добре, но това са много индивидуални неща.

Много ясно, че на някои лица хлътналите бузи и изпито лице ще стоят много по добре от колко ако е леко надуто/изпънато, но всичко зависи от чертите, формата и широчината на костите - череп, челюсти и т.н. Всичко е строго индивидуално !
Съгласни ли сте с мнението ми или по скоро да търся психолог
Най добре е първо да си променя носа и според получената визия, да се преценя, дали е нужно и колко да се прави обем на лицето, но ще си трябват една две спринцовки освен ако не си забавя метаболизмът по някакъв начин !
Отговори с цитат
  #96  
Стар 6th July 2013, 19:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

С филър не препоръчвам!
Преди години си сложих в скулите ХК, и отидоха 4 ампули! 4х400лв...
а ефектът беше 6 месеца.

Ако наистина имаш голямо хлътване, със сигурност по-добрия вариант би бил липофилинга. Но пък казваш , че нямаш достатъчно мазнина....

Остават имплантите за скули.

Но пак ти казвам - всеки мъж, с попълване на "бузки" ми изглежда травестит. А доколкото разбирам от писаното от теб до този момент, си хетеросексуален?

На мен ми се струва , обаче, че "проблема" идва от носът ти. Ако е гърбав, лицето си изглежда по-сурово. Ако се коригира носът, ще изглежда по-омекотено излъчването.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 6th July 2013, 20:55
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Явно ще си карам на план А, още тая зима ще опитам да се освиня от ядене, но сигурно ще кача мускул повече и малко мазнини, а на лицето най трудно се качва, но аз не търся толкова голям обем, пак казвам, че ти си представяш някакви лица и слагаш всичко под общ знаменател. Имам силно отвращение от гейове и траверси, въобще не ща да ми говориш за такива хора. Инак имаш талант, знаеш какво да кажеш.

Като цяло имаш грешна представа, за това какво всъщност искам и може би аз не съм се изразил добре. Понякога използвам такива думи, за да е по в мой стил, но ако съм казал издувам/надувам примерно, не знам какво си представяш, по скоро искам да кажа, да има хармоничност и да е в някакви естетически норми, а не нещо извън това, нещо в повече, не надути бузи, като балон, дори не случайно пуснах пак снимките и казах, че дори на втората снимка не ми харесва с тези понадути бузи.

Това с хиалурона май отпада, супер безумно е да дам и да ги имам излишни тея пари за нещо временно, за 2 бона веднага ще си купя инфра ред сауна примерно. Все пак знаеш какво да напишеш, за да ми повлияеш, но то си зависи и кой човек го казва де.

Това със суровият вид обаче беше дост далече от реалността за съжаление, щото аз го намирам за доста мъжкарско и да гледаш лошо, стига да не е хептем грозновато лице де !

Аз съм обещал дори още преди да се появят желания да се покажа, че ще си пусна снимка, да дискутираме точно това, за което влезнах във форума, а именно носът ми. Да обсъдим как би било най добре да се направи и какво точно ! Покрай носът ми ще видите и останалото, а то няма нищо впечатляващо.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 6th July 2013, 21:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Инак имаш талант, знаеш какво да кажеш.
Знам. Знам още какво да покажа, че си представям, когато мъж каже, че иска "бузки":



Давай снимка, така на изуст говорим.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 6th July 2013, 21:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не можа ли малко по късно да ги пуснеш, тъкмо отивах да ям и защо ли рефреширах страницата и да видя това

Ходи яж ся

Не си правя майтап нещо не ми се яде вече, това не ща да го коментирам даже. Снимки скоро ще покажа, да ви мине мерака, но времето ми прави секано, да не може човек да иде на плаж да хване малко тен
Отговори с цитат
  #100  
Стар 6th July 2013, 21:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Сори, брат! Знам, че искаш кила да качваш... Не исках да ти преча на апетита
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:52.