IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th August 2006, 06:21
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране Гнойни пъпки

ПАк започвам с моите теми,но ... на моето мамче и излязаха гнойни пъпчици мънички под устните и на устните т.е. вътрее на мекото къде са зъбите там излязаха пъпчици. ДА ми кажете от какво може да е ?Търсих в интернет ама като написах в гоогъл и ми изкара някаква поезия
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th August 2006, 19:34
sladka_blondinka sladka_blondinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: градът на липите
Мнения: 191
По подразбиране

А много ли са на брой тези "пъпчици"?Боли ли я при хранене?Възможно е да е някакъв вид бактериална инфекция получена напр.при консумация на замърсена храна,ползване на замърсени прибори и т.н.Най-елементарното в този случай което може да направи е да жабури няколко пъти дневно с ракия,понеже има антибактериално действие И все пак уavor би могъл повече да помогне,все пак става въпрос за устна кухина
__________________
Една усмивка не коства нищо, а дава толкова много. Тя трае само миг, а понякога спомена за нея е вечен. Никой не е толкова богат, че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th August 2006, 07:22
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране

ами боли я и са някуде мейду 12-17 на брой малки ситни но с гной
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th August 2006, 18:28
Yo_plam Yo_plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yo_plam
По подразбиране решение

организмат подсказва че има дисконфорт ,пъпките особедно при жените на лицето -геникологичен проблем , трбва да се набави необходимото на организмат за да се реголира
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd October 2006, 21:56
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране гнойни пъпки

Аз имам дълбоки подкожни пъпки ,тъкмо изчезне една появява се друга -трудно се изтискват остават белези ,много се изнервям
забелязах че ставам по зле ,когато започна диета или се разболея Ползвам от години ква ли не козметика ,,ходя на козметик ,пих антибиотици,бирена мая ,мерц ,билки -кво ли не
Скоро се изследвах и се оказа че имам стафилококова инфекция ,може би не е причината само това ,но сега съм се заела с една ваксина ...и се лекувам
ЩЕ ВИДИМ КАКЪВ ЩЕ Е ЕФЕКТА ,АКО НЯКОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА ДА ПИТА сигурна съм че има много хора с подобен проблем ,които са се видяли в чудо
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd October 2006, 22:03
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

С какво се лекуваш?
__________________
...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd October 2006, 22:14
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

ами ваксината се казва анаста ,много я плюят ,ама аз познавам сигурни 3-ма човека които са се оправили и затова се реших
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd October 2006, 22:46
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Анаста май се казва лабораторията, за ваксината не знам
Я разкажи как точно се провежда лечението, да им направим една безплатна реклама
__________________
...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th October 2006, 13:11
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Здравейте
, на сестра ми и откриха същата инфекция, в същата тази клиника и тя си би тази ваксина. Малко преди последните инжекции обаче тя много се влоши, имаше мнг големи гнойни пъпки. От клиниката и казаха , че това е нормално и значи ваксината действа. Исках да те питам Solley при теб също ли така се получи? Сега след като приключи лечението мисля че е по добре, но не е резултата който очакваше тя, т.е не и се изчисти лицето ами само леко се подобри.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гнойнипъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:55.