IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #4161  
Стар 20th August 2012, 00:16
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

и аз се реших да отида поне на консултация след години чудене . утре ще се пробвам да си запиша час пък да видим. нарисувах си няколко нослета на фотошоп..дано се окажат възможни.
  #4162  
Стар 21st August 2012, 20:25
adelinka_ adelinka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
и аз се реших да отида поне на консултация след години чудене . утре ще се пробвам да си запиша час пък да видим. нарисувах си няколко нослета на фотошоп..дано се окажат възможни.
Пусни снимки на твоето носле и тези с фотошоп
  #4163  
Стар 21st August 2012, 22:09
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adelinka_ Виж мнението
Пусни снимки на твоето носле и тези с фотошоп
Аделинка, а твоето носле как е, имам спомен, че операцията ти беше някъде около моята април/май?
  #4164  
Стар 22nd August 2012, 15:06
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
Cool

не ми се праща мн мн. ако някой има желание, може на лично. иначе още не са ми се обадили да ми дадат час за ноември, защото не се знаело работното време. жената уж ме е записала на някакъв лист. дано се обади и да не е объркала нещо. ако някой друг се опитва да си запише час за консултация, би ли споделил, ако му звъннат за ноември. дълго чакане ще падне до операцията със сигурност .
  #4165  
Стар 22nd August 2012, 20:25
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
не ми се праща мн мн. ако някой има желание, може на лично. иначе още не са ми се обадили да ми дадат час за ноември, защото не се знаело работното време. жената уж ме е записала на някакъв лист. дано се обади и да не е объркала нещо. ако някой друг се опитва да си запише час за консултация, би ли споделил, ако му звъннат за ноември. дълго чакане ще падне до операцията със сигурност .

И мен преди месец ли кога беше ме върнаха и казаха ,че ме записват в някакъв списък ,но после ми се обадиха и ми дадоха дата за октомври,така че не се притеснявай,ще ти се обадят ))
  #4166  
Стар 22nd August 2012, 21:45
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
Smile

добрее, значи е нормално. ще чакам да се обади. вече много се надъхах и май няма да се откажа от операцията
  #4167  
Стар 24th August 2012, 21:01
Aleksa Aleksa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

На всички на които им предстои желая успех. Не се притеснявайте...има зор, но после ще си кажете защо не съм го направила по- рано. Моят нос не стана перфектен, получи се една лека неравност, която вероятно само аз виждам, но не съжалявам за операцията. Чувствам се много по- добре от преди. Минаха 9 месеца от операцията ми. Съвета ми е да се доверите на хирурга що се отнася до формата. И аз си бях направила снимки на фотошопа, но сега като ги гледам добре, че Дажамбазов ми каза, че е по добре само да се коригира отколкото да променяме формата с повдигане и и т.н. и аз му се доверих.......ако беше направил това което искам със сигурност сега щях да планувам втора операция....Е разбира се всеки случай е различен, но е важо освен мечтаната форма да има хармония с лицето.
  #4168  
Стар 25th August 2012, 12:59
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

мдаа, малко ме е яд, че не се реших предната година, ако можеше точно сега да ми е операцията пфуу..иначе ме е страх да не ми го повдигне прекалено много и да стане като чип или да не ми направи няква огромна извивка и да остане само един връх отпред. май искам някъв равен прав нос (така пък ще стане като отсечен) ахаха...не знам, просто искам някакво подобрение и да не е по-грозно от в момента. нямам кой знае какви претенции и очаквания. нямам търпение вече
  #4169  
Стар 26th August 2012, 10:36
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Имам един въпрос (малко офтипик, но пък е свързан с Джамбазов) относно вече оперираните при Джамбазов, колко време след консултацията е операцията? Защото моята консултация след много много чакане се падна на 13-ти Октомври. А не живея в България и идването ми е малко трудно, да не говорим, че Октомври се пада защитата на дипломната ми работа, а интересното е, че ако не я взема от първия път, втория опит ми се пада Януари, и ще е пак много интересно ако операцията се падне Януари

Благодаря предварително!
  #4170  
Стар 26th August 2012, 11:29
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solenka Виж мнението
Имам един въпрос (малко офтипик, но пък е свързан с Джамбазов) относно вече оперираните при Джамбазов, колко време след консултацията е операцията? Защото моята консултация след много много чакане се падна на 13-ти Октомври. А не живея в България и идването ми е малко трудно, да не говорим, че Октомври се пада защитата на дипломната ми работа, а интересното е, че ако не я взема от първия път, втория опит ми се пада Януари, и ще е пак много интересно ако операцията се падне Януари

Благодаря предварително!
При определяне на датата се съобразяват и с ангажиментите на пациентите. Задължително трябва да уточниш кога НЕ можеш. Защитата за мен ти е по-важна от операцията. Ако ти е преди 13 окт., на консултацията вече ще знаеш дали януари ще си свободна. Ако защитата е след консултацията, просто обясни, че януари има вероятност и да не можеш. Те ще се съобразят.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:56.