IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2711  
Стар 19th August 2016, 20:04
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
В петък пътувам за преглед
Желая ти успех
Отговори с цитат
  #2712  
Стар 21st August 2016, 00:24
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
Амиии , не е желателно , а и не знам дали ще можеш , тъй като има опасност да се
удавиш в собствен "сос" . Имам предвид , че първите дни тече кръв и т.н. , освен това
всяка друга позиция ще я усещаш с носа си . Не е чак толкова страшно , просто се схващаш , аз успях да поледна изпънат на 6-7 ден .
А след колко време можеш да дишаш през носа?На кой ден махат тампоните?То се е видяло,че ще се спи на гръб ,поне да може да се диша
Отговори с цитат
  #2713  
Стар 21st August 2016, 13:17
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте!

Моята операция мина във вторник и днес ми е 5-ти ден. Малко остана от по-сериозните отоци-сега имам малко бузки все още съм с тръбички в нослето,но през тях може да си поемаш въздух,носът ти не е напълно запушен. Най-неприятното е това със стойката под ъгъл-заболява те целият гръб
Настрани просто няма как да се спи, за това съм категорична.
Аз чакам скоро да ми махнат разните лепенки и тръбички за да видя мялко от малко какво се е получило.
Отговори с цитат
  #2714  
Стар 21st August 2016, 16:04
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Ай честито . И на мен отоците ми слязоха в бузите и приличах на кученце .
Доволна ли си от резултата , от болницата , от доктор Илхан ? Колко часа продължи твоята операция ?
Отговори с цитат
  #2715  
Стар 21st August 2016, 21:38
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Здравейте!

Моята операция мина във вторник и днес ми е 5-ти ден. Малко остана от по-сериозните отоци-сега имам малко бузки все още съм с тръбички в нослето,но през тях може да си поемаш въздух,носът ти не е напълно запушен. Най-неприятното е това със стойката под ъгъл-заболява те целият гръб
Настрани просто няма как да се спи, за това съм категорична.
Аз чакам скоро да ми махнат разните лепенки и тръбички за да видя мялко от малко какво се е получило.
Много ти благодаря за инфото,някак си ме успокои,че може да се диша през носа.От това най мнг се притеснявах,как ще дишам,защото през устата въобще не мога да дишам...пробвала съм да видя колко ще издържа за да знам дали ще се справя след операцията,но на 10-та минута вече изпадам в паника и се задушавам,ако не си поема въздух през носа .Просто не съм свикнала да дишам през устата.Честито за нослето и да си го вириш със здраве
Отговори с цитат
  #2716  
Стар 21st August 2016, 21:40
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
Ай честито . И на мен отоците ми слязоха в бузите и приличах на кученце .
Доволна ли си от резултата , от болницата , от доктор Илхан ? Колко часа продължи твоята операция ?
Аз приличах на хамстер, хахахха.
Резултатът още не съм го видяла... лонгетата още си я нося, така че се надявам да не се разочаровам.
Иначе и двата пъти чаках по 5 часа-страшна лудница беше. Докторът се оправда с това, че точно тази седмица има пациенти от няколко държави... Аз обаче си мисля,че перманентно е така-пълно с чакащи.
Операцията ми беше 3 часа. В болницата повечето персонал не говореше английски,но се разбирахме )) Постоянно идваха да ме проверяват след операцията и докторът дойде вечерта и сутринта. Една идея в повече ми е бързането при някои от консултациите, но се надявам да се харесам
Ти как се чувстваш вече и колко си доволен?
Отговори с цитат
  #2717  
Стар 21st August 2016, 21:45
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bubka81 Виж мнението
Много ти благодаря за инфото,някак си ме успокои,че може да се диша през носа.От това най мнг се притеснявах,как ще дишам,защото през устата въобще не мога да дишам...пробвала съм да видя колко ще издържа за да знам дали ще се справя след операцията,но на 10-та минута вече изпадам в паника и се задушавам,ако не си поема въздух през носа .Просто не съм свикнала да дишам през устата.Честито за нослето и да си го вириш със здраве

Да, първите дни аз лично бих казала,че можеш да вдишваш,по-трудно е да издишаш. Първият ми спомен при излизане от операционната,след като ме събудиха е как дишам супер спокойно през носа (а аз преди това трудно го правех) и чак се панирах дали не трябва да го щетя
Отговори с цитат
  #2718  
Стар 21st August 2016, 22:24
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от andrew93 Виж мнението
Уникално добрия форум не ми предлага възможността да си включа съобщенията .. Maria-Maria : andreimitev93@gmail.com, ще ти кажа после номер по вайбър да те разпитам ако не ти е проблем. Просто наистина ми трябва помощта ти.
Много малоумно е направено... Кликни на "Бързи връзки" в синята лента най-отгоре на страницата и от там - "Редактирай опциите" и ще видиш опцията за позволяване на лични.

Последно редактирано от anich4ka : 21st August 2016 на 22:27
Отговори с цитат
  #2719  
Стар 22nd August 2016, 11:00
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Здравейте на всички, вчера се завърнах от Турция. Операцията ми беше на 11ти. при Емре Илхан. Операцията трая около 3 ч. Първите операции са по обяд, вторите следобяд. След операцията доктора дойде да ме види, както и на следващия ден преди да ме изпишат. Пренощувах в болницата, после имах една контрола за почистване на съсирена кръв от ноздрите на 4я ден, на следващата контрола на 7я ден доктора ми свали тръбичките и пластира, както и няколко конци,почисти носа външно и вътрешно и го облепи с лепенки. Следваше още една контрола на 9я ден , на която свали лепенките и останалите конци, почисти и пак го облепи. Та сега съм си вкъщи с лепенките, които ще сваля в петък. Спи се с вдигната глава на 2, 3 възглавници. След операцията дишах прекрасно цялата нощ през носа, въпреки тръбичките, но после почна да ми се позапушва носа и накрая преди да ги махне поне 2 вечери дишах през устата. Е, малко въздух е минавал и през носа, но основното беше през устата. На 10я ден се прибрах в България. Резултата, доколкото мога да видя, ми харесва много.
Най -трудното са отоците и храненето после. Но минава.

Последно редактирано от gabura7 : 22nd August 2016 на 11:10
Отговори с цитат
  #2720  
Стар 22nd August 2016, 12:18
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Аз приличах на хамстер, хахахха.
Резултатът още не съм го видяла... лонгетата още си я нося, така че се надявам да не се разочаровам.
Иначе и двата пъти чаках по 5 часа-страшна лудница беше. Докторът се оправда с това, че точно тази седмица има пациенти от няколко държави... Аз обаче си мисля,че перманентно е така-пълно с чакащи.
Операцията ми беше 3 часа. В болницата повечето персонал не говореше английски,но се разбирахме )) Постоянно идваха да ме проверяват след операцията и докторът дойде вечерта и сутринта. Една идея в повече ми е бързането при някои от консултациите, но се надявам да се харесам
Ти как се чувстваш вече и колко си доволен?
Благодаря , добре се чувствам . Носът ми е още твърд донякъде , обаче взе да придобива вид и някой части леко поомекнаха .Имам и едни конци още , които малко ме дразнят . Дишам еднакво и с двете ноздри . Много съм доволен , радвам се , че избрах д-р Илхан .
Интересно , доста дълга операция ще да е била твоята . Тези 3 часа от влизането в операционната ли ги броиш ? Чистото оперативно време , което пише на епикризата при мен е 1ч . и 50 мин . Иначе аз влязох в 17:30 и излязох в 20 : 30 от упойката . Айде пиши , като ти махнат тръбичките и пластмасата .
Направо пусни снимка
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.