IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 8th September 2009, 09:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Супер Благодаря, Гуен!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 8th September 2009, 09:14
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Ина, как така под очите
Какво те учудва - и аз си сложих последния път под очите - в края им....?
Да, Ина, има..там, където винаги са работели с американския, продължават да работят с него и в момента.
Да, там ще слагам, защото ако си спомняте, аз първо си правих долна брефалопластика и тези бръчки ми бяха изтеглени и изрязани, при усмивка само една гънка се получаваше.
След което си направих "скулптра" общо казано за попълване на хлътналости на бузите и повдигане. При което от попълването и повдигането ,познайте къде отиде излишната кожа - под очите и сега като се усмихна , доста бръчици има ( е не са все пак ,като преди брефалопл.), но ги има. Денкова при последната процедура го констатира ,че ми трябва под очите ботокс и тя ми каза горенаписаното, аз още не бях се заглеждала усмихната, а само си гледах ефекта от скулптрата.
Даже вече трябваше да съм го сложила. Може би другата седмица ще смогна.
Както каза gwendoline след браулифта са се появили бръчици и се е наложило ботокс.
И така като се работи на парче, а не легна на фейслифт. Но мисля, че няма да е скоро и тук.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 8th September 2009, 09:41
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Означава ли че пред хиалуронова киселина е по-добре да предпочета липофилинг в назобиалните гънки ? И кое е по-смислено , казаха ми , че от липофилинга остават само 20 % , а цената си е височка , в сравнение с хиалурона , но и тя се " изпарява " и плаща .
Х.к-на е с ефект да се видиш как ще изглеждаш и отам нататък да търсиш процедура с по постоянен ефект. Или да си се попълваш с ХК. За тези който имат постоянни високи доходи , това е върха защото е най безобидно, но ако има образувала се вече " черта" тя си остава, няма ефекта на ботокса.
Затова не допускайте да се образува чертата попълвайте се още като е на гънка- бразда.
Сега след като минах и през склуптрата се замислих, че май е по добре да си бях попълнила лицето с липофилинг пък макар и да трябват няколко процедури, но пък са с постоянен ефект.
Но тогава мисля , че сбръчкването под очите ще стане драстично (видях го на една жена).
Трябваше така да ги редувам процедурите (след като ги правя на парче) първо- липофилинг на лицето и когато кожата ти се попълни и опъне , брефалопластика за изрязване на излишната кожа под очите.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 8th September 2009, 09:58
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
kerasaki , може ли да се каже , че повърхностната бразда е вследствие хода на спринцовката ?
Ina ти е отговорила точно така,както аз щях да ти отговоря.Поставих си най-качествен продукт,но не се оказа вълшебен.Ina искам да те попитам усещаше ли някакво "спъване",когато се усмихваше в началото?

Чакай да си спомня.....
Не, не съм имала , само подуване, и там където повтори със спринцовката ( защото от лявата ми страна бр. бе по дълбока и дълга) се образува нещо като "джоб" и по силна синка от останалите , който избледняха за 2-3 дни, ( с фондьотен не се виждат) а това "джобче" остана по продължително но невидимо - само на пипане, докато изчезна.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 8th September 2009, 10:07
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Ина, как така под очите
Какво те учудва - и аз си сложих последния път под очите - в края им....?
Да, Ина, има..там, където винаги са работели с американския, продължават да работят с него и в момента.

А , как да разбера Денкова с какъв работи, неудобно ми е да питам, все едно изразявам недоверие.Някой ако знае с какъв работи, моля, да пише .
Отговори с цитат
  #176  
Стар 8th September 2009, 10:26
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А , как да разбера Денкова с какъв работи, неудобно ми е да питам, все едно изразявам недоверие .
Предварително се извинявам,че се намесвам,НО ти имаш право да знаеш с какво работи докторката,все пак си плащаш и ти решаваш
Не виждам защо изпитваш неудобство
Отговори с цитат
  #177  
Стар 8th September 2009, 10:47
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А , как да разбера Денкова с какъв работи, неудобно ми е да питам, все едно изразявам недоверие.Някой ако знае с какъв работи, моля, да пише .
Ако искаш мога да се обадя да питам.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 8th September 2009, 10:54
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
А , как да разбера Денкова с какъв работи, неудобно ми е да питам, все едно изразявам недоверие.Някой ако знае с какъв работи, моля, да пише .
Ако искаш мога да се обадя да питам.
E, аз направо й се обадих.
Работи с американски ALLERGAN и с някакъв южнокорейски.
Има наличен американски!
Отговори с цитат
  #179  
Стар 8th September 2009, 11:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Работи с американски ALLERGAN и с някакъв южнокорейски.
Има наличен американски!
И аз си мислех, че имаме право да знаем какво ни се слага, ама... оказа се, че "много съм била любопитна " Както и да е, поне знам, че съм с южнокорейски в момента, а не да платя за американски и пак да съм с корейския... (щото и това се прави от тези, които работят с два вида ботокс )
Отговори с цитат
  #180  
Стар 8th September 2009, 11:55
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Работи с американски ALLERGAN и с някакъв южнокорейски.
Има наличен американски!
И аз си мислех, че имаме право да знаем какво ни се слага, ама... оказа се, че "много съм била любопитна " Както и да е, поне знам, че съм с южнокорейски в момента, а не да платя за американски и пак да съм с корейския... (щото и това се прави от тези, които работят с два вида ботокс )
Извинявам се за невежеството, но не отварят ли пред теб опаковката и не можеш ли да видиш с какво те тъпчат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:48.