IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th January 2017, 00:33
gplammenova gplammenova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
Smile Отопластика в Пловдив

Здравейте!Искам да попитам ако някой има някаква информация за отопластика при д-р Джамбазов МЦ''Синумед'' гр.Пловдив,понеже имам огромното желание за тази операция,препоръчаха ми го,но все още не съм сигурна дали той е правилният избор и дали ще остана доволна от резултата.Моля ,ако имате някаква информация да ми дадете ще ви бъда много благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th March 2017, 15:04
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте. Искам и аз от много време насам да си направя отопластика на ушите. На 22 години съм, момиче, за протокола. Отидох на преглед при пл. хирург в София и той ми каза, че нямам такава нужда за тази операция, но ако наистина искам ми каза, че имало някаква нова техника, която тепърва навлиза в България - казва се EarFold implants, и по информацията в интернет пише,че е много по-щадяща и трае около 15-20 мин, процедурата е без разрези зад ушите, ами ти слагат една позлатена метална пластина чрез много малък разрез в предната част на ухото, която придърпва ухото към главата. Знаете ли нещо повече за тези импланти, някой да е чувал нещо повече по въпроса? Аз много искам да си извърша тази интервенция и знам, че ще се чувствам много по-добре, ако ушите ми са по-прибрани към главата. Другото което е, че ми предстой друга интервенция при въпросния хирург април месец и ми се искаше да направя отопластика, ако не Иър Фолд метода по едно и също време. Притесненията ми за отопластика са следните: колко време трае периода на възстановяване, и колко време е дискомфорта, дали или ако - се носи превръзка, колко време се носи, след това трябва ли да ходя постоянно с лента, ако - да, това ще е проблем тъй като работата ми не го позволява, и до каква степен са болките? И изобщо заслужаваше ли си - да не би предишният вид на ушите да се върне, както стана при братовчедката ми след нейната операция на ушите ( нейните бяха тежък случай). А и докторът ми каза, че ще остане някакъв ръб след операцията, но забравих да го питам, точно какъв и за какво става въпрос. Ако някой може да ми отговори на по-горните въпроси ще съм много благодарна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th July 2018, 23:34
Mira_28 Mira_28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 1
По подразбиране Earfold

Здравей, може ли да споделиш кой е този доктор, от когото си чула за Earfold?
Аз знам за този метод от години, но мислех, че го има само в Англия и така и не събрах смелост да си го направя там. Ако някой тук го прави, вероятно бих пробвала.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th August 2018, 21:57
Bgbeauty Bgbeauty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2018
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте,
пиша тук, защото не можах да отворя нова тема, но моята е свързана с тази.Чували ли сте за ear pointing surgery? Тази интервенция е малко по-различна от обикновенната отопластика и цели да направи върха на ухото остър. Ефектът, който се получава е елфско ухо. При повечето хора, които са си я правили се получава изключителн остър и дълъг връх, но има една жена(Pixee Fox), при коята се е получило много добре.Бих се радвала ако разгледате снимки на резултати от ear pointing surgery , инстаграма на Pixee Fox и да споделите вашето мнение/опит, защото много бих желала да си направя тази интервенция, но само ако резултатът е като на гореспометата жена.Също така знаете ли хирург, който практикува този тип операция?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтопластикаПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.