IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 17th November 2008, 15:25
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Момичета, по съвет на Beauty, си купих Арника /хомеопатични на Боарон/ и за един ден отока изчезна! Сега съм супер, само имам още малко синина над устната, но не е болка за умиране. Аз сложих 1 сс в двете устни, в долната по-малко, но не е 1сс само в горната. Сложих го целия за 1 път, защото не ми се щеше да ходя пак, отново да ме бодат... То си боли ...
Много ли боли ,не се ли слага някакво обезболяващо ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #52  
Стар 8th March 2010, 15:19
eduarda eduarda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране

слагат ти обезболяващ крем, малко ти изтръпват все едно, но си се усеща и си боли... е не е болка за умиране, все пак жени сме и в името на красотата какво ли не търпим))
интересувах се от филър точно за устните, даже бях на среща с вносителя на Surgiderm, каза ми, че това бил най-добрия филър .. После питах лекаря, който трябваше да ми прави самата манипулация и той ми каза, че от опита му определено предпочита Restylane. Малко се обърках и все още обмислям кой да избера. Сърджидерм е по-скъп, но дали е по-хубав и то в двата варианта пак е хиалуронова кисели и ще се резорбира бързо, така чееееее )))
ще пиша като си го направя за отзиви, поне в лекаря съм на 100% сигурна, това е мисля по-големия проблем))
поздрави на всички и бъдете красиви))
Отговори с цитат
  #53  
Стар 28th April 2010, 15:05
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Този SURGYDERM 30 е страшен боклук.никои да не се лъже да си го слага.на втората седмица нямаше и помен от него
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякоислагаллисифилърSURGIDERM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.